26 obserwujących
433 notki
509k odsłon
180 odsłon

Młodzieżowy strajk klimatyczny. Pod chińską ambasadę marsz!

Wykop Skomentuj5

Rzecz jasna pod ambasadą chinską nie zobaczymy naszej młodzieży, która, co widać gołym okiem zindoktrynowana jest dubeltowo i stuprocentowo przez lewackich zielonych i lewackich gendermenów, czyli tak jak napisałem - dubeltowo właśnie. Nie zobaczymy ich tam, a szkoda, bo gdyby przybyli musieliby zmierzyć się z ideową i poglądową schizofrenią, gdyż to właśnie chiński maoizm hołubiony przez lewackich profesorów na zachodnich uniwersytetach przyczynil się do niebywałych rozruchów podczs buntu młodzieży w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Echa owego buntu słychać do dzisiaj, a lewactwo indoktrynujące młodych to ideowi spadkobiercy tamtejszych maoistów.

Paradoks chce, że Chiny, które w zeszłym wieku tak bardzo przyczyniły się do zbudowaniu wojennych barykad przez zbuntowaną, bogatą, zachodnią młodzież, stając się bezpośrednim transmiterem przyczynow-skutkowym powstania wielu, lewackich ruchów, także zielonych, dzisiaj zmutowały w jakiegoś przerażającego stwora, odpowiedzialnego za największe zanieczyszczeni naszego globu, za emisję największej ilości gazów cieplarnianych i największe skażenia tego wszystkiego, co można skazić.

Jednak lewaccy aktywiści ominą szerokim łukiem chińską ambasadę bowiem pewnie nie tylko ideały łączą ich z chińską nacją i służbami ją reprezentującymi. Zmanipulowaną i sterowalną jak zdalny samochodzik młodzież zobaczymy pewnie pod rządowymi instytucjami. Uczestnicy protestów bedą mieli tęczowe torby, a co bardziej wygadani lewackie frazesy dla chcących ich słuchać liberalnych mediów. I nawt do głowy nie przyjdzie owym młodym gniewnym, że przyczyniają się nie do naprawy środowiska tylko do zniszczenia cywilizaci, w której także i oni żyją.Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości