32 obserwujących
506 notek
587k odsłon
  7550   10

Niewiarygodne! Putin buduje nam Baltic Pipe?

Wiadomość, jaką przeczytałem wstrząsnęła mną jakbym włożył palce do gniazdka z prądem. Jak twierdzi Ewa Stankiewicz, a co miał ponoć potwierdzić minister Piotr Naimski w niedopuszczonym do emisji w stacji telewizyjnej Republika programie dziennikarki, prawa ręka Władymira Putina, oligarcha do zadań specjalnych Oleg Deripaska buduje polski Baltic Pipe. Należy nadmienić, że firma należąca do tego samego oligarchy remontowała tupolewa, którym w swoją ostatnią podróż do Smoleńska poleciał prezydent Lech Kaczyński.

Ta sprawa powinna zostać jednoznacznie i dogłębnie wyjaśniona. Jeśli jest to facke news to chcę aby polskie władze jasno i głośno to oświadczyły. Jeśli nie, to powinny polecieć łby, nawet te o najgrubszych karkach. Osobiście nie mogę sobie wyobrazić aby tak istotną dla polskiej gospodarki inwestycję mógł realizować Deripaska, ale nie takie cuda świat widział, cisza wokół tej inwestycji nie wróży dobrze...

Nawet nie chcę myśleć jaki rurociąg może nam zamalować chłopak od Putina. Tak więc wóz albo przewóz! Budują nam ruskie gazociąg czy nie. Odpowiedź może być tylko zero jedynkowe.

Lubię to! Skomentuj104 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka