1 obserwujący
74 notki
24k odsłony
84 odsłony

Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

Teresa Garland Prezydent
Teresa Garland Prezydent
Wykop Skomentuj5

#TeresaGarland #PKW #WyboryPrezydenckie #KandydatIndywidualny #Niezależna #Prezydent2020

Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

biuro@kbw.gov.pl, biuroprasowe@pkw.gov.pl,
Magdalena Pietrzak
Szef Krajowego Biura Wyborczego
ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa

Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

Szanowni Państwo,
Do dnia dzisiejszego tj. 27 III 2020r. PKW nie dopełniło swojego obowiązku względem mnie, nie wpisując mnie na listę kandydatów na Prezydenta.

Pomimo mojego wniosku, wysłanego trzy razy, nie zarejestrowaliście mojej INDYWIDUALNEJ kandydatury i nie zamieściliście na liście kandydatów do wyborów prezydenckich które odbędą się w dniu 10 V 2020r.

Jak już pisałam w moim trzecim zgłoszeniu, w świetle wydanego przez Sąd Najwyższy orzeczenia w sprawie Pana Grzywy, w świetle Konstytucji oraz w świetle demokratycznych zasad państwa prawa, jestem legalnym kandydatem na Prezydenta RP. Więc rejestracja mojej osoby powinna była być dla Państwa tylko formalizacją istniejącego stanu faktycznego.

Szanowni Państwo, Prawnicy i urzędnicy z Państwowej Komisji Wyborczej oraz z Krajowego Biura Wyborczego, proszę sobie zadać pytanie i na nie odpowiedzieć, co jest ważniejsze: PRAWO czy PROCEDURY?  oraz: Co jest celem prawa?
 
Informuję, iż Państwa zaniedbanie i nie zarejestrowanie mojej osoby, spowoduje konieczność przeprowadzenia przeze mnie indywidualnych wyborów dla mojej osoby -  BEZPOŚREDNIO i wedle moich możliwości.

W tej chwili spowodowaliście Państwo, że jestem kandydatem POZASYSTEMOWYM,  gdyż w spisie kandydatów systemowych mnie nie uwzględniliście. Informuję zatem, że kiedy zdobędę liczbę głosów większą od tego kandydata, który wygra wybory 10 maja 2020r. lub w wyborach następnych, to opomnę się o moją Prezydenturę.

Z wyrazami szacunku
Teresa Garland, Indywidualny i Niezależny kandydat na Prezydenta Polski
Dnia 27 III 2020r.
https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale