Blog
Contra Gentiles
Tomasz P. Terlikowski
Tomasz P. Terlikowski Ojciec dzieciom, mąż żonie.
302 obserwujących 483 notki 1877137 odsłon
Tomasz P. Terlikowski, 10 czerwca 2008 r.

Znaczenie słów

Co oznacza terroryzmować i zaszczuwać? Jak prześladuje się niewinne nastolatki? Odpowiedź jest bajecznie prosta: kupując im czekoladki i obdarowując prezentami. Skąd to wiem? Z lektury strony internetowej "Newsweek Polska", a konkretniej tekstu Luizy Łuniewskiej.

Autorka rozpoczyna swoją relację dramatycznie: "Terroryzowana przez działaczy antyaborcyjnych 14-latka trafiła do szpitala z krwotokiem - dowiedział się "Newsweek". Ale i tu wciąż jest przez nich nachodzona i nękana".

A dalej następuje opis "nękania psychinczego i terroryzowania" (by posłużyć się terminologią Łuniewskiej). Oto i ów opis:

"W nękanie i psychiczne terroryzowanie Agaty zaangażowana jest m.in. Hanna Wujkowska, lekarka znana z działalności antyaborcyjnej, doradczyni b. ministra Romana Giertycha. - Pani Hania z księdzem przyszli do mnie do szpitala w Warszawie na Inflanckiej. Pani Hania dała mi pudełko czekoladek z napisem "otwórz swoje serce". Inna pani dała mi książkę o pielęgnacji niemowląt. A ksiądz Krzysztof przekonywał, ciągle mówił, zaczęłam się wahać - przyznaje 14-latka".

Tak, tak. Od teraz już wiadomo, że jak namawiamy kogoś do zabicia własnego dziecka, wówczas - jak Wanda Nowicka - wspieramy go w trudnej decyzji, ale gdy probujemy przekonać go, żeby dziecko urodził - wówczas nieodmiennie terroryzujemy, szczujemy i nękamy. I to nawet gdy robimy to za pomocą czekoladek i książek.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Chrześcijański konserwatysta

Tomasz Terlikowski
image
Utwórz swoją wizytówkę

A oto i moje dzieła :-)

Agata.jpg

meczennicy_komunizmu_3D_NET.jpg

Tora.jpg

Zdradzona.jpg

Apel ATK ws. CBA
image

free counters

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @KSERKSES0517 Pudło. Nieomylność papieska nie dotyczy wypowiedzi w samolocie, a jedynie tez...
  • @gaspar Nie wiem, jak Panu, ale mnie nie płacą.
  • @ JJ Dziękuję za te słowa. I z mediów mnie nie wywieje, chyba, że mnie wywieją :-) Pozdrawiam

Tematy w dziale