- Tonik
pływam tylko pod prąd
13 obserwujących
395 notek
277k odsłon
  177   0

Pis stosuje eutanazję w obec chorych Polaków

Kolejny raz państwo finansujące z naszych składek medyczne mafie wymuszające dla siebie wysokie dochody, kosztem budowy szpitali, doprowadza do śmierci pacjentów odsuwanych od pomocy medycznej.

Odpowiedzią Pis na wzmożone zachorowania na covid 19 zamiast inwestowania w przewoźne moduły szpitalne, potrzebne nie tylko ze względu na covid, ale też coraz większą niestabilność sytuacji międzynarodowej, pis trwoni pieniądze na nieuzasadnione oczekiwania płacowe medyków. Doprowadzając jednocześnie do zaniedbań w leczeniu ludzi którzy latami byli zmuszani do płacenia składek na służbę zdrowia, a teraz niejednokrotnie z powodu niewysokich dochodów są skazywane na powolną eutanazję, przez coraz bardziej skorumpowaną z winy pis służbę zdrowia, pozostawianą coraz bardziej bez kontroli, w bezkarności w obec nadużyć i korupcji.

Główne zaniedbania pis to:

Brak ustawy o zwiększeniu ustawy o szerokim dostępie do zawodów medycznych. Po pierwsze znacząco zwiększającej dostęp do studiów medycznych. Np pozwalającej grupie o znakomicie dobrych wynikach matury w Polsce na studia nieodpłatne wymagające 5 letniej praktyki zawodowej dla potwierdzenia wykształcenia medycznego z pierwszą specjalnością, oraz studia  odpłatne, wymagające 10 letniego odpracowania studiów na pełnym etacie dla studentów z poza Polski. Np Indii, czy innych państw Ameryk, Azji i Afryki, oraz o konkretnej odpłatności w gotówce lub kredycie dla obywateli Usa, Kanady, Australi i UE. Co znacząco poprawiło by ilość pracowników mwdycznych, w tym lekarzy, oraz umożliwiło sprowadzanie do polskich uniwersytetów medycznych znaczących ekspertów wiedzy medycznej  z zwłaszcza nie najbardziej bogatych krajów świata. Prowadząc do przekształcenia słabości Polski w medycynie, w swoistą specjalność (nową) Polski, czyli kształcenie sporej ilości nowocześnie przygotowanej kadry medycznej w sporo za wysokiej ilości jak na potrzeby Polski, co docelowo wspierać by mogło kadrę medyczną z takich krajów jak Indie, czy kraje afrykańskie, pozyskujące docelowo bardzo dobrze wykształconych medyków którzy mogli by aspirować do elity ich kadry medycznej. Stanowiąc swoistą wizytówkę Polski. Przy dzisiejszych stawkach medycznych, koszt takich studiów mógłby wynosić kilkaset tysięcy zł na potencjalnego kienta. 

Kolejnym błędem pis, jak już napisano na wstępie, jest brak fabryki szpitali modułowych, przewoźnych, np instalowanych w kontenerach przewożonych przez standardowe ciągniki kontenerów. Takie kontenery powinne być możliwe do zainstalowania na przypadkowym podłożu, np wspartym płytami betonowymi jako tymczasowym fundamentem. Taki szpital mógłby być instalowany nie tylko jako szpital kowidowy, ale także jako szpital wojenny, instalowany w przypadku klęski żywiołowej, czy bez wyposażenia medycznego, jako dorywcze pomieszczenie mieszkalne w przypadku klęsk żywiołowych, wojny czy innych wydarzeń zakłucających normalne funkcjonowanie. Np jako pomieszczenie antypromieniotwórcze z dostarczanym osobno płaszczem wychwytującym promieniowanie radioaktywne itd itp. W czasach niepewnych tak politycznie, medycznie i klimatycznie lepiej mieć rozwiązania gotowe, niż szukać ich dopiero w czasie kryzysu. Taka instalacja może np współpracować np z produkowanymi w kraju ciągnikami siodłowymi, jak i barkami transportowymi czy podwoziami kolejowymi, co mogło by np pozwolić na transport służb, rannych czy poszkodowanych w godnych warunkach z ewentualnym zabezpieczeniem medycznych. Możliwym do użycia np w przypadku katastrof kolejowych, przemysłowych ( np górniczych) czy innych, jako możliwy do dostarczenia w czasie pojedyńczych godzin, czy dni w przypadku katastrof międzynarodowych. W tym pożarów, powodzi, wojen.

Po trzecie pis skreśla ciężko chorych ludzi, wyrywając im poduszki z pod głowy, pozostawiając ich samych sobie, skazanych na powolną eutanazję. Po to aby zapewnić aspołecznym ludziom, nie gotowym na szczepienia, zapartym w ochronie własnych nawet idiotycznych poglądów ( wiara w wysoką szkodliwość szczepionek). To nie dość że nie ludzka i wysoce niehumanitarna postawa, to także okradanie obywateli z prawa do ochrony ich zdrowia. Niestety jest to sprawa która pokazuje podejście pis do chorych ludzi godne niemieckiej postawy z czasów hitlerowskich.

To oczywista krytyka Pis w sprawie pandemii covid i niewiedzy oraz braku zdolności przeciwstawienia się korupcyjnej mafii medycznej przez partię rządzącą.

Znakomicie postawę pis widać nie tylko w nieudolności radzenia sobie w sprawie leczenia covid, zapewnienia ochrony przewlekle chorych pacjentów w Polsce których z powodu pandemii zbędnie umiera znacznie więcej niż na sam covid. Ale także w przypadku braku kar bezwzględnego więzienia dla szefów służb medycznych kradnących szczepionki aby prawem kaduka rozdawać je celebrytom, co pis tolerował na początku pandemii pokazując jak poważa prawo. W sprawie osób przewlekle chorych pis pokazuje jak poważa sprawiedliwość. Np przymykając oczy na np zniesienie standardów koniecznych do spełnienia dla osób z potrzebą transplantacji organów, przez Poltransplant. Przypomnę. Poltransplant to jedyna organizacja medyczna z prawem do pozyskiwania i wydawania organów do transplantacji. Która znosząc te "standardy...." zamiast jednolitych powodów transplantacji logicznych i zrozumiałych, oraz obiektywnych, w rękach transplantologów pozostawia decyzję komu uratować życie jedną trzecią pozyskiwanych obecnie w porównaniu do czasów przedcovidowych organów i jakich argumentów użyć w obec tych skazywanych bez wyroku na śmierć. 


Pis może tą krytykę zrozumieć i choćby próbować zrobić co najpotrzebniejsze, albo uznać że jest złośliwa i nakierowana na odsunięcie tej partii od władzy. Tak czy tak robić to będą obywatele. Także ci którzy z powodu eutanazji już na pis nie zagłosują i nie poszukają mu wsparcia.   Tyle. Na temat tego czy prawo i sprawiedliwość powinny też obowiązywać w medycynie. W końcu gdzie rządzący nie chcą, to i ich nie będzie.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale