3 obserwujących
391 notek
138k odsłon
  219   0

Odkrywanie umysłu, ciała i duszy przez Watykan!

Watykan organizuje konferencję "Exploring the Mind, Body & Soul" czyli "Odkrywanie umysłu, ciała i duszy".Goście": Fauci, Pfizer i Moderna CEO i Big Tech (Benioff), mormoni, proaborcyjna Chelsea Clinton, rzeczniczka kontroli populacji Jane Goodall. Wśród 114 mówców tylko 2 duchowni katoliccy.

"Wydarzenie 2021 zgromadzi czołowych światowych lekarzy, naukowców, przywódców wiary, etyków, rzeczników pacjentów, decydentów, filantropów i wpływowych osób, aby zaangażować się w potężne rozmowy na temat najnowszych przełomów w medycynie, świadczeniu opieki zdrowotnej i profilaktyce, a także wyniki antropologiczne i kulturowy wpływ postępu technologicznego. Razem skoncentrują się na postępach w innowacjach medycznych i będą dążyć do stworzenia nowych, interdyscyplinarnych podejść i partnerstw w celu leczenia chorób oraz poprawy zdrowia, dobrostanu i zrozumienia wyjątkowości człowieka. Uczestnicy będą badać rolę religii, wiary i duchowości oraz wzajemne oddziaływanie umysłu, ciała i duszy oraz szukać obszarów zbieżności między naukami humanistycznymi i przyrodniczymi." za 

A tu "poczet" wszystkich zaproszonych, ze zdjęciami, oczywiście wszyscy się radośnie "szczerzą" i ich funkcjami.

https://vaticanconference2021.org/speakers/

V Międzynarodowa Konferencja Watykańska Wirtualne postępowanie | 6-8 maja 2021 r "Odkrywanie umysłu, ciała i duszy" Łączcie się, aby zapobiegać i łączcie się, aby leczyć Globalna inicjatywa w zakresie opieki zdrowotnej Jak innowacje i nowatorskie systemy dostarczania poprawiają zdrowie ludzi.

V Międzynarodowa Konferencja Watykańska

Wirtualne postępowanie | 6-8 maja 2021 r

"Odkrywanie umysłu, ciała i duszy"

Łączcie się, aby zapobiegać i łączcie się, aby leczyć

Globalna inicjatywa w zakresie opieki zdrowotnej

Jak innowacje i nowatorskie systemy dostarczania poprawiają zdrowie ludzi.

"O konferencji

Konferencja, zorganizowana we współpracy między Watykańską Papieską Radą ds.Kultury, Fundacją Cura i Fundacją Nauka i Wiara (STOQ), zgromadzi czołowych światowych lekarzy, naukowców, przywódców wiary, etyków, rzeczników pacjentów, decydentów, filantropów i wpływowych osób angażować się w intensywne rozmowy na temat najnowszych przełomów w medycynie, świadczeniu opieki zdrowotnej i profilaktyce, a także wynikach antropologicznych i kulturowym wpływie postępu technologicznego.

Razem skoncentrujemy się na postępach w innowacjach medycznych i tworzeniu zdrowszych społeczności oraz będziemy starać się katalizować nowe, interdyscyplinarne podejścia i partnerstwa w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia, a także zrozumienia wyjątkowości człowieka. Wydarzenie w 2021 roku będzie moderowane przez uznanych dziennikarzy, którzy będą badać rolę religii, wiary i duchowości oraz wzajemne oddziaływanie umysłu, ciała i duszy - a docelowo poszukiwać obszarów zbieżności między naukami humanistycznymi i przyrodniczymi.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo