Mieczysław Kwieciński
cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
1 obserwujący
117 notek
30k odsłon
114 odsłon

Za co?

Wykop Skomentuj6

Do noty 'Sukces akcji Klubów Konfederacji-post ze strony Konfederacji' (https://www.salon24.pl/u/srr-88/1077450,sukces-akcji-klubow-konfederacji-post-ze-strony-konfederacji) próbowalem zamieścić komentarz jak niżej:

" Polityk z W. 1-go szeregu, Dziambor, krytykując niedawno tego bęcwała Piontkowskiego, i słusznie, dodaje od siebie potrzebę 'urynkowienia' oświaty. Bez dodatkowego objaśnienia uprawnione jest domniemanie, że chodzi mu o prywatyzację szkolnictwa. Nie trzeba wielkiej wyobraźni by zrozumieć, że szkoły znalazłyby się w rękach niemieckich i proniemieckich szumowin z programami, po realizacji których młodzi Polacy, nie wiedząc kim są (LGBT) kajali by się przed 'europejczykami', i nie tylko, że ich dziadkowie zamordowali bestialsko Adolfa Hitlera w Katyniu, dokonując uprzednio napaści na sąsiada zw wschodu. Zadbajcie o to by takie fujary nie wypowiadały się publicznie. Warto też byłoby się dowiedzieć od emerytów czym jest ZUS. A w ogóle, to zrozumieć, że ( o ile mi wiadomo) większość społeczeństwa w swych preferencjach politycznych większym zaufaniem darzy centrowy umiar. Gwałtowne wolty są dobre jako oprotestowanie kryzysowego stanu narodu i państwa.

Macie szansę przechwycić ogromny kęs z elektoratu PiS. W szczególności teraz, gdyby do reszty zdurnieli fundując sobie nowe wybory"

---

No i proszę - otrzymałem ze strony S24 komunikat, iż nie mogę komentować na tym blogu. Za co Młodziankowie, za co?

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale