Blog
myśli rozczochrane
Ufka
Ufka koty mają mnie
460 obserwujących 1700 notek 4634331 odsłon
Ufka, 2 czerwca 2018 r.

Zejdź mi Pan z oczu!!

4483 189 0 A A A

Rzadko teraz piszę, a już nigdy w upalną sobotę, no, ale muszę, bo się uduszę.

Trwa seria z ostoją rodziny chrześcijańskiej, naczelnym moralizatorem Polski, posłem Piętą. Już wiadomo, że Fakt nie wyssał sobie tego z palca, Poseł w tym samym Fakcie przyznał, że nocował panią Pek - oczywiście z dobroci, bo przecież każdy może zadzwonić i przenocować w hotelu poselskim, prawda? Radzę korzystać!

Szczegóły naprawdę nie są ważne, nawet gdyby pani Izabela była ( a nie jest) wysłanniczką służb to jak wiadomo,  do łóżka trzeba dwojga. Poseł wie, że jest "na spalonym" i nie ma zamiaru podawać redakcji do sądu. No i na tym można by skończyć, ale nie. Od wczoraj wieczorem nadzwyczajna aktywność prawicowych dziennikarzy. Na Republice, Niezależnej, na TT bronią Posła jak niepodległości, przy okazji wywijając cytatami z Ewangelii ( pani Kania, zemdliło mnie).

Poseł NIE jest do obronienia! Wkopujecie się przy okazji sami, bo że Poseł okazał się hipokrytą do kwadratu ( i baranem) to wiemy, ale wy robicie też za hipokrytów.

Poseł, niekoniecznie szeregowy, nawet z konserwatywnej partii może mieć rozwód, byle bez zbędnego rozgłosu i jak wiadomo, dobrze byłoby, aby płacił alimenty. Z kochanką nieco gorzej, ale jeśli nie płaci jej posadami w SP, albo nie zabiera w podróże służbowe, wyborcy też po kilku tygodniach przełkną.

No, ale nie Naczelnego Moralizatora! Jako kto ma teraz występować? W obu komisjach skreślony. "Śledczy", który nie wie kogo wpuszcza pod kołdrę jest śmieszny. Pogromca gejów, lesbijek i niepełnosprawnych też...Tylko na jednym polu był wierny, podrywał na sześcioro dzieci, nie aborcję.

Pan Wójcik w poniedziałek zapowiada następny tekst, wywiad z panią Izabelą/Joanną Pek. Pan Pięta jedyne co może zrobić to publicznie przeprosić rodzinę i wyborców i odejść na zawsze. Za niego o ile się orientuję może wejść pan Jan Ziobro

Opublikowano: 02.06.2018 16:02. Ostatnia aktualizacja: 02.06.2018 16:40.
Autor: Ufka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
Ufka we własnej osobie :)
Skąd Locations of visitors to this page czytacie
A tyle web tracker czyta teraz :)
IPN5/
" />
Złota myśl RRK
PSL nie musi - PSL CHCE! Nie opuszcza się zwycięzcy - co najwyżej można się z nim targować i więcej uzyskać. A co ma PiS do zaoferowania PSL? Swoją nędzną koalicję z SLD? Odpowiedz sobie sama - czy lepiej dzielić łupy na trzy, czy na dwa?

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @chris 61 Ja wiem co się działo w 2015.Tak, wszyscy w necie byli pełni entuzjazmu. Ale też...
  • @Tracz47  Też tak uważam.Dlatego dałam linka do notki sprzed roku.Można było tę wymianę...
  • @echo24  To nie jest ślepe uwielbienie. Owszem, lubię ją, ale też doceniam jej zdolności:...

Tematy w dziale Polityka