469 obserwujących
1723 notki
4740k odsłon
3422 odsłony

Panie Schetyna! Platforma to nie arka!

Wykop Skomentuj138

A jeśli nawet, to Noe wziął na pokład po parze każdego gatunku! A Pan co? Wszystkich byłych premierów i prezydenta Komorowskiego, panią Adamowicz i brata śp Adamowicza, Nowoczesną, Teraz i SLD. oraz Zielonych razem z Kudłatym.W sobotę pewnie PSL. W blokach startowych wszyscy europosłowie PO w liczbie 19 a szykuje się drugie tyle nowych, chętnych. Oczywiście można żonglować jedynkami i dwójkami, ale kiedyś wreszcie trzeba pokazać listy. No i czuję, że to będzie ostatni dzień POKO.

Bo może Pan się zapatrzył na Prezesa i liczy na premię za łączenie? Tyle, że kopia to nie oryginał, w Luwrze Pan nie powiesi. A do tego chyba marny z Pana malarz.

Tak,  Zjednoczona PRAWICA  dostała dodatkowe punkty za wspólną listę, ale Solidarna Polska to była krew z krwi PiSu. Chcieli pójść na swoje, poszli, ale nie wyszło i wszyscy wyborcy odetchnęli, kiedy podpisali umowę koalicyjną. A u was? Pamiętam jak się kończyła "gra skrzydłami". Mając większość w Sejmie nie potrafiliście nawet postawić  panów Kamińskiego czy Ziobry przed Trybunałem Stanu. O związkach partnerskich nie wspomnę. I teraz uważacie, że uszczęśliwicie wyborców starymi komuchami? Jak będą wyglądać listy? PKW pozwoli w nawiasie podawać macierzystą partię? Na pewno nie! Już widzę, jak wyborcy szukają "swojego" kandydata na piątym czy siódmym miejscu.

Oczywiście nie spędza mi to snu z powiek, wręcz przeciwnie. Szykuję zapas suszonej żurawiny, bo będzie się działo! No i chcę w maju zajrzeć do tej notki. Obstawiam 16 mandatów max dla wszystkich. Z góry się cieszę z wyautowania pań Roży von und zu , Kudryckiej i Julii Pitery oraz panów Lewandowskiego, Boniego i Zwiefki.

Wykop Skomentuj138
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka