0 obserwujących
100 notek
156k odsłon
682 odsłony

E-rewolucja młodych

Wykop Skomentuj

Zadbamy o PROFESJONALIZM, aby nasze cele były wykonalne, a osiągnięty sukces trwały. Utworzymy grupy programowe zajmujące się pracami legislacyjnymi oraz wszystkimi niezbędnymi analizami, w tym finansowymi.

ŁĄCZYMY SIŁY W REALU

Awangardą rewolucji internetowej są młodzi. Organizujmy się oddolnie i weźmy sprawy we własne ręce. Łączmy siły bez względu na wykształcenie, wiarę czy poglądy polityczne. Przynależność do partii politycznych czy organizacji społecznych nie przeszkadza we współpracy.

Cieszymy się ze spontanicznego powstania społeczności internetowych, łączących siły dziesiątek tysięcy młodych Polaków. To wielki sukces ponad ustalonymi przez stare elity podziałami i granicami. Czujemy żywioł młodości. Czujemy odradzającą się wspólnotę. Czujemy wzrastającą siłę.

Twórzmy Legiony!

Wpisujmy się na mapę sympatyków pod adresem www.kostkidomina.pl. Osiągajmy masę krytyczną w każdym mieście i gminie. Ci z Was, którzy mają potencjał do zorganizowania spotkania inauguracyjnego, niech przedstawią swoje możliwości pisząc do struktury@kostkidomina.pl

Spotkajmy się na spotkaniu inauguracyjnym. Miejsce i adres podamy na www.kostkidomina.plZawiążemy terenową jednostką organizacyjną, wybierzemy liderów.

Wraz z liderami utwórzmy struktury ponadlokalne.

Przeprowadzajmy akcje rozrywkowe, sportowe, kulturalne, szkoleniowe i społeczne. Bawmy się. Szkolmy. Walczmy o ideały.

CHRZANIMY KORPORACJE

Budujmy nasze własne firmy, które kładą nacisk w pierwszy rzędzie na zaspokajanie autentycznych ludzkich potrzeb. Brak chciwości, wykorzystanie oprogramowania na licencji otwartej oraz innowacyjność dają przewagę konkurencyjną, która zapewnia sukces rynkowy w starciu ze starymi korporacjami.

Budujmy multimedialny portal internetowy, w którym wpływy z reklam trafią głównie do autorów: artykułów, piosenek i filmów.

Budujmy systemy taniej łączności, chroniące prywatność przed inwigilacją.

Budujmy domy i mieszkania, które dzięki systemowi non profit będą znacznie tańsze niż wznoszone przez korporacje.

Budujmy instytucje finansowe, które nie będą zdzierać paskarskich prowizji i opłat od operacji na rachunkach bieżących np. kartami płatniczymi, na których środki będą zawsze w pełni bezpieczne.

Budując te i wiele innych innowacyjnych przedsiębiorstw twórzmy miejsca pracy dla młodych, w którym zrywamy z wyścigiem szczurów. Tworzymy wspólnotę młodych Polaków, którzy samorealizują się, odnoszą życiowy sukces i pokazują korporacjom środkowy palec.

JUŻ CZAS!

Przyłącz się i przewracaj www.kostkidomina.pl!

Kopiuj, zamieszczaj, rozsyłaj i promuj ten manifest gdzie tylko możesz!

2012 Copyleft - all rights reversed, wolność kopiowania - wszelkie prawa odwrócone!


TyranoTusk

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale