127 obserwujących
809 notek
852k odsłony
  732   3

Druga Norymberga - dalsze szczegóły

Od czasu wprowadzenia eksperymentu i umieszczenia go w systemie raportowania CDC VAERS, w Ameryce zgłoszono ponad 4000 zgonów i 50 000 urazów wywołanych szczepionkami. W UE zgłoszono ponad 7 000 zgonów i 365 000 urazów wywołanych szczepieniami. To poważne naruszenie tego kodeksu.

Kodeks Norymberski nr 5: Nie należy przeprowadzać żadnego eksperymentu, jeśli istnieje powód, by sądzić, że dojdzie do urazu lub śmierci

Zobacz # 4, w oparciu o oparte na faktach dane medyczne, ta terapia genowa powoduje śmierć i obrażenia. Wcześniejsze badania mRNA pokazują również kilka zagrożeń, które zostały zignorowane w tym obecnym doświadczeniu próbnym z genem. Badanie z 2002 r. Nad białkami kolców Sars-Cov wykazało, że powodują one stan zapalny, immunopatologię, skrzepy krwi i utrudniają ekspresję angiotensyny 2. Ten eksperyment zmusza organizm do wyprodukowania tego białka-kolca, dziedzicząc wszystkie te zagrożenia.

Kod Norymberski nr 6: Ryzyko nie powinno nigdy przekraczać korzyści

Covid-19 ma 98-99% współczynnik odzysku. Urazy wywołane szczepionką, zgony i niepożądane skutki uboczne terapii genowej mRNA znacznie przewyższają to ryzyko. Stosowanie „nieszczelnych” szczepionek zostało zakazane w rolnictwie przez Stany Zjednoczone i UE ze względu na badanie Marka Chicken'a, które pokazuje, że pojawiają się „gorące wirusy” i ich warianty, co sprawia, że ​​choroba jest jeszcze bardziej śmiertelna. Jednak zostało to zignorowane przez CDC do użytku przez ludzi, wiedząc w pełni o ryzyku pojawienia się nowych, bardziej śmiercionośnych wariantów po nieszczelnych szczepionkach.

Kodeks Norymberski nr 7: Należy przygotować się na wypadek nawet odległej możliwości urazu, niepełnosprawności lub śmierci

Nie było żadnych przygotowań. Ta terapia genowa została zatwierdzona zgodnie z ustawą o wyłącznym użyciu w nagłych wypadkach, pominęła próby na zwierzętach i ludziach i została wymuszona na źle poinformowanej opinii publicznej.

Kodeks Norymberski nr 8: Eksperymenty muszą być przeprowadzane przez osoby posiadające kwalifikacje naukowe

Politycy, media i aktorzy twierdzący, że jest to bezpieczna i skuteczna szczepionka, nie mają odpowiednich kwalifikacji. Propaganda to nie medycyna. Wiele punktów sprzedaży detalicznej, takich jak Walmart, ośrodki szczepień samochodowych nie są uprawnione do podawania niedoinformowanej opinii publicznej eksperymentalnych medycznych terapii genowych.

Kodeks Norymberski nr 9: Każdy musi mieć swobodę zakończenia eksperymentu w dowolnym momencie

Pomimo protestu ponad 85 000 lekarzy, pielęgniarek, wirusologów, epidemiologów, eksperyment się nie kończy. W rzeczywistości coraz więcej prób zmiany przepisów w celu wymuszenia przestrzegania szczepień, obowiązkowe i przymusowe szczepienia są przepychane, a eksperymentalne `` aktualizacyjne '' zastrzyki są planowane co 6 miesięcy bez uciekania się do możliwej do pokonania liczby zgonów i obrażeń już spowodowanych przez ten eksperyment . Miejmy nadzieję, że ten nowy proces norymberski położy kres tej zbrodni przeciwko ludzkości.

Kodeks Norymberski nr 10: Naukowiec musi w każdej chwili zakończyć eksperyment, jeśli istnieje prawdopodobna przyczyna spowodowania urazu lub śmierci

Z danych statystycznych jasno wynika, że ​​eksperyment ten powoduje śmierć i obrażenia, jednak wszyscy politycy, firmy farmaceutyczne i tak zwani eksperci nie podejmują żadnych prób powstrzymania tego eksperymentu terapii genowej przed wyrządzeniem krzywdy źle poinformowanej opinii publicznej.

Co możesz zrobić, aby położyć kres tej zbrodni przeciwko ludzkości?

Udostępnij te informacje.

Poinformuj swoich polityków, media, lekarzy i pielęgniarki, że jeśli są współwinni tej zbrodni przeciwko ludzkości, to również podlegają prawom określonym w Konwencji Genewskiej i Kodeksie Norymberskim i mogą być sądzeni, uznani za winnych i skazani na śmierć. Postępowanie sądowe toczy się naprzód, zebrano dowody, a coraz więcej ekspertów bije na alarm.

Odwiedź stronę internetową Covid Committee tutaj, a jeśli padłeś ofiarą tego przestępstwa, zgłoś zdarzenie, zaangażowane osoby i jak najwięcej szczegółów na tej stronie .

Zbrodnie przeciwko ludzkości dotykają nas wszystkich. Są przestępstwem przeciwko tobie, twoim dzieciom, twoim rodzicom, twoim dziadkom, twojej społeczności i twojemu krajowi i twojej przyszłości.

Żródło: https://www.globalresearch.ca/who-cdc-new-nuremberg-trials-2021-crimes-against-humanity_/5744609, przekład automatyczny.

*     *     *

https://www.salon24.pl/u/wawel/1137444,prof-bhakdi-sa-nas-miliardy-musimy-sie-bronic-bo-inaczej-bedzie-pieklo-na-ziemi 

https://www.salon24.pl/u/beret-w-akcji2/1106823,panika-i-psychomanipulacja

https://www.salon24.pl/u/wawel/1135767,swiat-hybrydowy-jako-znamie-trwajacej-rewolucji-moja suma pandemii

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale