Blog
"One can't prevent useful idiots from being idiots."
wawel
wawel tworzenie posągów myśli
74 obserwujących 332 notki 318492 odsłony
wawel, 18 grudnia 2016 r.

Jak zapewnić bezpieczeństwo B.Szydło i J.Kaczyńskiemu?

407 6 0 A A A

Jak zapewnić bezpieczeństwo B.Szydło i J.Kaczyńskiemu?

Jak zapewnić bezpieczeństwo B.Szydło i J.Kaczyńskiemu?

Reporter TVP Info molestowany rewolucyjnie przez lewicowych transgenderowców

 

Dziesiątki podchmielonych wyrostków wrzeszczały jakieś swoje kretynizmy, waliły czym popadnie w samochody rządowe, rzucały różnymi przedmiotami w posłów, utrudniały pracę reporterom TVP popychając, bełkocząc, trąbiąc w uszy, chuchając procentami, uderzając w kamerę. Z kim dialog? Z mięśniakami? Z ludźmi, którzy mają transporter opancerzony w miejscu tradycyjnie przeznaczonym dla mózgu? Grunt, to dobry humor, pani Premier. Tu jest potrzebne najzwyklejsze wyegzekwowanie istniejącego prawa. Towarzycho spod znaku Palikota i zahipnotyzowanych przez Sierakowskiego. Jaka rewolucja? Jakie społeczeństwo? Bądźmy poważni. Resortowi, ich dzieci i wnuki. Rodzinki i kolesie KOD-wców, młodzieżówek PO, .N i Razem. Tatusiowi resortowemu zmniejszono emeryturę i teraz wnusio nie ma kaski na alimenty, więc idzie pod sejm z kumplami po browarkach. SB, MO – oczywiście.

Jak zapewnić bezpieczeństwo B.Szydło i J.Kaczyńskiemu?

Ale… pod Sejmem na maskach jadących samochodów i pod koła samochodów nie kładli się  resortowi w wieku emerytalnym ani babcie z KOD-u. Według najzwyklejszej logiki była to zwykła Czerwona Armia Warszawskich Anarchistów, Socjalistów, feministek, genderystów, antyfaszystów, „działaczy” LGBT etc., etc. Gówniarze podchmieleni i oduraczeni Bakuninem, wolną miłością, Marcusem, młodym Marksem i temu podobnymi ziołami… Zdziwienie? Więc wejdźcie w stan zero zdziwień. Gros owego rewolucyjnego społeczeństwa to banda pasionych przez zagraniczne i rządowe dotacje fundacji i stowarzyszeń. Zadyma jedna z dziesiątek jakie mają w swojej historii i skrzętnie prowadzonych kronikach i dokumentowanych, gdyż bogata dokumentacja uprawomocni wystąpienie o kolejne dotacje. Na biuletyny, gazetki, antologie, czynsze, „iwenty”, happeningi, odczyty, wystawy, wernisaże, transparenty, opaski, flagi. Część dotacji pewnie idzie na kastety i półsłodkie Kadarki zaksięgowana jako „pomoce naukowe”. Imię tego różowo-czerwono-zielonego bajzlu – legion. Zwłaszcza w Warszawce, Poznaniu, Trójmieście.

          Jak zapewnić bezpieczeństwo B.Szydło i J.Kaczyńskiemu?

Te same gęby, które zwoływały się w sieci na rozkazy Palikota i jego ubecko-wsiowych kolesiów – styk byłych czerwonych z półświatkiem cywilizowanego cinkciarstwa (scena na której produkowali się wczoraj „rewolucjoniści” miała logo „cinkciarz.pl”) animujący zgraję gołowąsów.
                                Jak zapewnić bezpieczeństwo B.Szydło i J.Kaczyńskiemu?
Podsumujmy "zawartość ludzką" "rewolucji mięśniaków": 1/3 koryciarzy (opozycja, KOD, SB, MO), 1/3 czerwono-zielonych pozarządowych gołowąsów i 1/3 zdezorientowanych. Jest to duże przybliżenie, ale sądzę, że w swej strukturze prawdziwe. Koryciarze i zdezorientowani są poza naszym zasięgiem, koryciarze na zawsze (z powodu struktury psychiki oraz „wielopokoleniowych tradycji rodzinnych”), zdezorientowani chwilowo są poza zasięgiem, gdyż edukacja potrzebuje czasu i polityki informacyjnej. Najgroźniejsza jest grupa gówniarzy duraczonych przez czerwonych. Dlaczego? Ta grupa „rozpala” obojętnych i dominuje oraz uatrakcyjnia  relacje medialne (vide:

osobnik pokładający się na ulicy).  

               Jak zapewnić bezpieczeństwo B.Szydło i J.Kaczyńskiemu?

Poza tym, nikt z KOD-omitów ani opozycji nie zabrudzi, ani nie wypcha sobie kolan w spodniach od garnituru rzucając się na samochody i siadając na zabłoconej ulicy – po to właśnie mają oni zadymiarzy od Bakunina, gimnazjalistki wpatrzone w Sierakowskiego (czy ma lokal, czy nie)z tak umiłowanych przez prof.Glińskiego organizacji pozaporządkowych, ups, pozarządowych. Kasę od Sorosa dzieli A.Smolar, zatwierdza P.Gliński i dorzuca w imię Dobrej Zmiany parę groszy. Dlatego najlepszą ochroną dla Pani Premier, członków rządu i J.Kaczyńskiego podczas wchodzenia i opuszczania budynków rządowych będzie idący z przodu min.Gliński i kroczący z tyłu A.Smolar. Wszyscy, którzy będą w środku pomiędzy nimi – zostaną nietknięci – gwarantuję to wam. A po powrocie wieczorem do domu min.Gliński może porozmyślać jak zaktywizować społecznie obywatelskie i oddolnie demokratyczne marksistowską Krytykę Polityczną  oraz Fundację im.Róży Luksemburg i dziesiątki innych podobnych wykwitów. Za nasze pieniądze będą na nas pluć. Zbyt łaskawa ta zmiana… Dla plwaczy. Oddolnie budowane spluwanie. Pod parasolem profesjonałów od samorządności.

PS 1 Prof.Krystyna Pawłowicz obrzucona plastikowymi butelkami po wodzie Żywiec Zdrój zakupionej – prawdopodobnie – za pieniądze, które przyznał z naszej kieszeni min.Gliński jakiejś bardzo antydyskryminacyjnej organizacji nieżytu publicznego. Rząd obala się sam. Za nasze pieniądze. Dobra paranoja. Powodzenia! [w slangu oprawcy stalinowskiego S.Michnika: „Lycka till!”]  

PS 2 Oczywiste jest, że większość z tego gimbusowego towarzycha zamachującego się na rząd (po ekstazy i browarkach) da się łatwo zidentyfikować z setek filmików i zdjęć komórkowych. Do jakiej fundacji czy stowarzyszenia należą (za ugoszczeniem mahometan, przeciw złym spojrzeniom na gejów i transy, za mokrością wody, przeciw antyspołecznej demokracji, przeciw antydemokratycznemu społeczeństwu, za równością wśród krzywych) należą nadaktywne dzieciaki, kto, kiedy i jaką działalność im zasponsorował (z Rosji, Niemiec czy diaspory?) – nie będzie trudno ustalić. Jak was zamkną za kilka tygodni na tydzień w Sejmie, to może starczy wam czasu by przejrzeć rachunkowość tych oddolnych nieżytów ;).

Opublikowano: 18.12.2016 07:21.
Autor: wawel
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Uszanować chciałbym Niebo, Ziemi czołem się pokłonić, ale człowiek jam niewdzięczny, że niedoskonały... =================================================== Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ==========================
❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀
F I L O Z O F I AAGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór. 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody. 3.10.04.2011 WARSZAWA, KRAKÓW –- PAMIĘĆ I OBURZENIE=======image ================ P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE H U M O R -S A T Y R A -G R O T E S K A -K A B A R E T 1.KSIĘGA POWIEDZEŃ III RP czyli ZABIĆ ŚMIECHEM 2.KABARET TIMUR PRZEDSTAWIA czyli Witam telefrajerów... 3.III RP czyli Zmierzch Różowego Cesarstwa 4. Biłgoraj na tarasie - SZTUKA PRZETRWANIA DLA ELYT Z AWANSU 5.MANIFEST KBW czyli Kuczyński, Bratkowski, Wołek 6.SONATA NIESIOŁOWSKA a la Tarantella czyli KOLAPS STEFANA 7.Transatlantyckie - orędzie Bronisława Komorowskiego W Ę G R Y 1.WĘGRY, TELEWIZJA, KIBICE 2.GALERIA ZDJĘĆ węgierskich 3.ORBAN I CZERWONY PRĘGIERZ M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Wiem o tych wszystkich niuansach. Pierwsza wersja notki była o wiele dłuższa i przepełniona...
  • @izaluka To chyba Pieronek pierwszy wyskoczył z tymi parafiami. Pewnie, że to manipulacja....
  • Gości-ości-ści sci-fi

Tematy w dziale Polityka