46 obserwujących
808 notek
356k odsłon
  867   0

Prof. dr hab. S.Bhakdi / prof. dr K.Reiss: wirusa już nie ma od maja, maska i dystans to..

Prof. dr Bhakdi / prof. dr Reiss: wirusa już nie ma od maja, maska, dystans i kwarantanna to idiotyzm

Dwoje odważnych uczonych w walce z lobby pandemicznym, MSM, politykami i tłumami zastraszonych i zmanipulowanych. 

Wykład odbył się 5 września na Uniwersytecie Chrystiana Albrechta w Kilonii. Profesor dr hab. Sucharit Bhakdi był 22 lata kierownikiem Instytutu Mikrobiologii Medycznej i Higieny na Uniwersytecie Johanna Gutenberga w Moguncji, jednym z najstarszych i największych w Niemczech. Wychował i wykształcił tysiące lekarzy.

Poniżej zamieszczam omówienie ważniejszych wątków z wykładu w Kilonii (cz.1 i cz.3, części drugiej nie omawiam, jest ona w całości poświęcona immunologii oraz szczepionkom genetycznym RNA i przygotowywanej szczepionce genetycznej na c-19 oraz bezsensowi tej szczepionki i niezwykłemu zagrożeniu jakie ze sobą niesie). Wszystkie 3 części są na Youtube.


Test PCR nie był przeznaczony do tego, do czego się go używa i nagle... cały świat stał się jego zakładnikiem! Test sygnalizuje nie obecność wirusa, lecz obecność cząstek kodu wirusa. Co z tego wynika? Jak wiadomo NIEAKTYWNE cząstki kodu genetycznego wirusa (różnych wirusów) mogą się do nas „przyczepiać”. Cząstki kodu genetycznego wirusa zalegają w nas ( jeśli mieliśmy przelotny i powierzchowny kontakt z kimś mogącym zakazić lub jeśli organizm nasz wytworzył jakiś czas temu przeciwciała) do... 3 miesięcy. Jest to tzw. złom (der Schrott), martwe, nieaktywne resztki cząstek kodu wirusa. Można by to porównać do tego, że analogicznie ok. 90% z nas nosi w sobie wirusa opryszczki nie wiedząc o tym, „bezobjawowo”. Z tą różnicą, że czym innym jest wirus jako całość, a czym innym „cząstki” jego kodu. Otóż testy PCR wykrywają martwe cząstki kodu wirusa. Jeśli nasz test PCR trafia na złom – daje wynik pozytywny. Dalej idzie – mój Boże ludzkiej głupoty – kwarantanna. A media podają rosnącą liczbę CHORYCH!

Często pada pytanie, kto „rozkręca” tę fałszywą pandemię? Cui bono?

Jest kilka odpowiedzi, one się nie wykluczają.

1. Biznes - miliardy na szczepionki c-19 i grypy oraz dalej – praktycznie bez końca - na kolejne mutacje c-19. Daje to już nie miliardy, lecz biliony...

2. Dystrybucja kapitału z dołu do góry: mali, średni mali i średni zginą…

3. Korzyści określonych polityków i partii.

Godne pożałowania jest wciąż stanowisko wyższych uczelni – nie realizują wolnych dyskusji naukowych, nie podejmują propozycji. Jeśli ktoś na uniwersytecie powie, że c-19 jest podobny do grypy, to... zakraczą go konformiści. Uczelnie krótko trzymane na łańcuchu finansowym. Za panikę uczelnie nagradzane są dotacjami i grantami.

Kwarantanna? – prof. Bhakdi wzdycha, widać wyraźnie, że powstrzymuje się od ostrych słów. Stosowanie kwarantanny dzisiaj to GŁUPOTA! Szwajcarzy, którzy byli kiedyś odważnymi, mądrymi ludźmi - są teraz głupi, stosują obecnie kwarantanny! Austriacy są nie lepsi...

Większość sztuczek z podawaniem i mnożeniem liczby „zakażonych”, „zainfekowanych” i „chorych” polega na nazywaniu chorymi ludzi w trakcie zwalczania wirusa przez ich organizm (porażająca większość zwalcza go, dlatego ludzi ze szczątkami jego kodu, z tzw. złomem, zupełnie zdrowych i nie zarażających - są ogromne ilości i są oni przez test nazywani... pozytywnymi), ludzi nie chorych (tzw. bezobjawowych), posiadających „swój” złom oraz ludzi posiadających cudzy, martwy, szczątkowy „złom”. Wzmacnia zamieszanie dywersyjne, przesadzone wiele razy ustawianie czułości testów (wyszło to w USA). Nie mówiąc już o tym, że człowiek może być zainfekowany, lecz nie chory ani tym bardziej nie zarażający. Całe multum tych normalnych stanów jest od razu nazywanych „zarażeni” a słowo „zarażeni” w usłużnych, siejących zarazę histerii mediach od razu przyjmuje formę „chorzy”. I mamy tak oto z powietrza wziętych „chorych” przy braku... zgonów i przy braku obłożenia oddziałów zakaźnych. Świat fikcji politycznej.

Wymaganie noszenia maseczek np. w środkach komunikacji jest przestępstwem, bo to stosowanie przymusu.

Dzieci muszą nosić maski w szkołach, ponieważ jakiś idiota gdzieś tak powiedział - tak nie może być! To nie dopuszczalne! To musi się zakończyć. Jest już wiele badań, że maski strasznie traumatyzują dzieci!

Noszenie maseczek i zachowywanie dystansu nie ma żadnego sensu i żadnego znaczenia dla wzrostu infekcji, a zresztą żadnych infekcji już od końca maja nie ma...

Już od dawna nie ma tego wirusa. Już od dłuższego czasu jesteśmy poza koronafalą (Wir sind längst raus aus dieser Coronawelle).

Zwiększanie liczby testów teraz, gdy fala c-19 skończyła się 3 miesiące temu - jest intensywnym, intencyjnym poszukiwaniem drugiej fali, usiłowaniem sztucznego, fałszywego wykreowania drugiej fali.

Od końca maja nie ma już wirusa.

*       *      * 

Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi ist Facharzt für Mikrobiologie und Infektionsepidemiologie. Er leitete das Institut für Medizinische Mikrobiologie und Hygiene der Johannes-Gutenberg-Universität Mainz 22 Jahre lang und war in der Patientenversorgung, Forschung und Lehre tätig. Er hat über 300 wissenschaftliche Arbeiten auf den Gebieten der Immunologie, Bakteriologie, Virologie und Herz-Kreislauferkrankungen veröffentlicht. Neben zahlreichen Preisen wurde ihm der Verdienstorden des Landes Rheinland-Pfalz verliehen.

Prof. Dr. rer. nat. Karina Reiss forscht und lehrt am Quincke-Forschungszentrum der Christian-Albrechts-Universität zu Kiel. Sie ist seit über 15 Jahren auf dem Gebiet der Biochemie, Infektionen, Zellbiologie und Medizin tätig. Ihre fachliche Qualifikation ist durch über 60 Publikationen in internationalen Fachzeitschriften belegt, für die sie zahlreiche Auszeichnungen und Preise erhalten hat.

Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale