56 obserwujących
1237 notek
466k odsłon
  339   1

C.J.Hopkins: Pora na bunt

Pomyśl o tym w ten sposób… jak wyjaśniłem powyżej, w zasadzie jest to teatralne wydarzenie. Wyczarowują „pandemiczną rzeczywistość” za pomocą słów, działań i pseudomedycznych rekwizytów scenicznych. A my musimy stać się tym d..p…em z publiczności, który niszczy to zawieszenie niewiary [suspension of disbelief] i przypomina wszystkim, że siedzą w teatrze, a nie w XV-wiecznej Danii, gdy głośno odbiera telefon w samym środku monologu Hamleta.

Poważnie, musimy stać się tym d..p…em tak bardzo rzucającym się w oczy, jak to tylko możliwe i tak często, jak to możliwe, aby zakłócić przedstawienie, które odgrywają Nowi Normalsi… i przypomnieć im, co tak naprawdę robią i komu to robią.

Segregacjoniści z „Nowej Normalności” mogą sobie wmawiać, że segregacja rasowa i pseudomedyczna są fundamentalnie różne, ale tak nie jest. Jedna oparta jest na rasie. Druga opiera się na zgodności z oficjalną ideologią. To jedyna różnica. pic.twitter.com/1Llt30OecC

— Consent Factory (@consent_factory) July 16, 2021

Spójrz na białych ludzi w powyższym tweecie, którzy dręczą tę dziewczynę, która właśnie próbuje iść do szkoły jak każdy inny uczeń. Nowi Normalsi nie chcą postrzegać siebie w ten sposób, jako bandy fanatycznych, upojonych nienawiścią segregacjonistów. Ale tacy są, ponieważ tak właśnie postępują… Ale to nie jest to, czym większość z nich jest z natury.

Tak, niektórzy ludzie są z natury socjopatyczni, ale nikt nie jest z natury totalitarny. Nie urodziliśmy się faszystami ani segregacjonistami. Musimy zostać tak zaprogramowani. Po to jest propaganda, nie wspominając o wszystkich innych autorytarnych uwarunkowaniach, którym podlegamy od dziecka.

Może to jest wariactwo, a może akt wiary z tym odwróconym czerwonym trójkątem. Ale jest to podstawowa taktyka nieposłuszeństwa obywatelskiego bez użycia przemocy, która działa na ludzi, którzy wciąż mają sumienie i nie osiągnęli jeszcze pełnego totalitaryzmu.

To prawda, że ​​tym razem może się to nie udać — jesteśmy już na etapie, w którym zamierzają więzić restauratorów za obsługiwanie „niezaszczepionych” — ale z drugiej strony jakaś szansa jest. Poza tym co mamy do stracenia?

The Propaganda War (And How to Fight It), CJ Hopkins, July 19, 2021

 

The Propaganda War (And How to Fight It) – link alternatywny / Off-Guardian


 Źródło: https://www.ekspedyt.org/2021/07/23/nowa-normalnosc-instrukcja-buntu/

Przekład i opracowanie redakcyjner bloger AlterCabrio

  

 

         

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale