50 obserwujących
989 notek
400k odsłon
  434   4

Cel do którego prowadzi nas Covid-19


image

Ilustracja. Opublikowana w lipcu 2020 książka odsłaniająca przed nami najważniejsze dane o trasie, którą się poruszamy  jadąc pociągiem Covid-19 coraz szybciej...

image

["Po przeczytaniu tego tekstu nic już nie będzie takie samo" - takiej formuły wstępnej użyłem już kilka razy przy publikacji wyjątkowych tekstów. I sądzę, że nie było w tym przesady. Jeśli tamte teksty zasługiwały na tę formułę, to obecny - tym bardziej. Jest to jeden z najważniejszych artykułów w sieci, które pozwalają nam zrozumieć co się dzieje i do czego to wszystko zmierza. Tekst jest długi, ale nie ma to żadnego znaczenia ze względu na wagę i precyzję opisywanego przedmiotu, a wręcz wydaje się konieczne dla pełnej prezentacji. Osoby o małym rozumku, osobniki z defektami intelektu podśmiewające się z "wierzących w czipy",  pojęcia nie mające o obecnym stanie, perspektywach i planach współczesnej  neurotechnologii, biotechnologii oraz biologii syntetycznej - proszone są o ominięcie tego tekstu w swych planach lekturowych. Podobna prośba wobec jednostek z vacuum ratio, w swych łebkach nie mieszczących zagrożeń, które niesie ze sobą IoT, o których to zagrożeniach pisze nawet sam ich... stręczyciel, czyli prof. Schwab. Jako naród mamy to nieszczęście, że już 4 lata kieruje nami monstrualny ignorant będący akwizytorem (czy też raczej dilerem) "faszyzmu 2.0" i jego fascynatem. Ale to już odrębny temat.]

image

NOWY NORMALNY FASZYZM


MOTTO 

1. "Technologia rozwija się tak szybko, że Kristian Hammond, współzałożyciel Narrative Science, firmy specjalizującej się w automatycznym generowaniu narracji, prognozuje, że do połowy lat 20-tych 90% codziennych wiadomości [z kraju i ze świata] będzie mogło być generowanych przez algorytm, z czego większość bez jakiejkolwiek ingerencji człowieka (poza konstrukcją algorytmu, oczywiście). . ."

[Prof. Klaus Schwab]

2. "Kiedy jakikolwiek tyran deklaruje prawo do rządzenia ludnością bez brania pod uwagę ich poglądów, lubi usprawiedliwiać swoją dyktaturę twierdzeniem, że ma do tego moralne prawo, ponieważ jest „oświecony”. To samo dotyczy napędzanej przez Covid tyranii wielkiego resetu Schwaba, którą książka określa jako „oświecone przywództwo."

"Schwab używa terminu „przywództwo systemowe”, aby opisać głęboko antydemokratyczny sposób, w jaki 1% narzuca nam wszystkim swój program, nie dając nam szansy na powiedzenie „nie”."

"Każde poczucie autonomii i oddolnej przynależności jest uważane za zagrożenie z imperialistycznej perspektywy Schwaba i ma zostać wykorzenione."

"Schwab i Malleret umieszczają Covid-19 w długiej tradycji wydarzeń, które umożliwiły nagłe i znaczące zmiany w naszych społeczeństwach.

W szczególności odwołują się do drugiej wojny światowej."

"[Prof. Klaus Schwab] wie, że większość ludzi nie zgodzi się z ochotą na plany zniszczenia ich życia i zniewolenia ich przez globalny techno-faszystowski system wyzysku, więc udzielenie im głosu w tej sprawie po prostu nie wchodzi w grę."

"Z przyjemnością informuje nas Schwab, że „czujniki, przełączniki pamięci i obwody mogą być zakodowane w typowych ludzkich bakteriach jelitowych".

[fragmenty poniższego artykułu]

3. "Ludzie będą mogli ewoluować, wykorzystując super-inteligencję i dodatkowe zdolności oferowane przez maszyny przyszłości, jednocząc się z maszynami. Wszystko to wskazuje na rozwój nowego gatunku ludzkiego, znanego w świecie science fiction jako „cyborgi”. Nie oznacza to, że każdy musi zostać cyborgiem. Jeśli jesteś zadowolony ze swojego stanu jako człowieka, niech tak będzie, możesz pozostać taki, jaki jesteś. Ale uwaga - tak jak my, ludzie, oddzieliliśmy się od naszych kuzynów szympansów lata temu, tak cyborgi oderwą się od ludzi. Ci, którzy pozostaną ludźmi, prawdopodobnie staną się podgatunkiem. W rzeczywistości będą szympansami przyszłości."

[K.Warwick]


"Urodzony w Ravensburgu w 1938 roku Klaus Schwab jest dzieckiem Niemiec Adolfa Hitlera, państwa policyjnego zbudowanego na strachu i przemocy, praniu mózgu i kontroli, propagandzie i kłamstwach, industrializmie i eugenice, dehumanizacji i „dezynfekcji”, na mrożącej krew w żyłach i imponującej wizji „nowego porządku”, który będzie trwał tysiąc lat.

Wydaje się, że Schwab poświęcił swoje życie na ponowne wymyślenie tego koszmaru i próbę przekształcenia go w rzeczywistość nie tylko dla Niemiec, ale dla całego świata.


Co gorsza, jak wielokrotnie potwierdzają jego własne słowa, jego technokratyczna faszystowska wizja jest również pokręconą transhumanistyczną wizją, która połączy ludzi z maszynami w „ciekawą mieszankę życia cyfrowego i analogowego”, która zarazi nasze ciała „ Smart Dust ”, w którym policja najwyraźniej będzie mogła czytać w naszych mózgach.


I, jak zobaczymy, on i jego wspólnicy wykorzystują kryzys Covid-19 do ominięcia demokratycznej odpowiedzialności, pokonania opozycji, przyspieszenia ich programu i narzucenia go reszcie ludzkości wbrew naszej woli, określając to jako „wielki reset” .

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale