53 obserwujących
1121 notek
439k odsłon
  398   1

J.Rappoport:Nie mamy izolatu waszego wirusa i co nam zrobicie? Mamy tylko zupę i symulację

 

     image

    

Wirus kłamstwa i konsekwencje nieistnienia – Jon Rappoport

   

__________________***__________________

 

 

Wirus, który nie istnieje: kłamstwa i konsekwencje

 

Podczas tej fałszywej pandemii kolejno wskazywałem i objaśniałem elementy walącego się domina:

 

– Fałszywe twierdzenie, że wirus istnieje.

– Opracowanie testu diagnostycznego do wykrywania nieistniejącego wirusa.

– W oparciu o ten test, publikowanie niebotycznych liczb dotyczących przypadków, z których wszystkie są oczywiście bez znaczenia.

– W oparciu o fałszywe liczby przypadków i absurdalne prognozy komputerowe dotyczące zakażeń i zgonów w przyszłości, uwięzienie ludzi w ich domach, zamykanie i niszczenie firm, torpedowanie gospodarek, a następnie…

– Wprowadzenie wysoce niszczącej szczepionki jako rzekomego rozwiązania.

Są to wszystko konsekwencje będące wynikiem fałszywego „odkrycia” nowego wirusa.

Ostatnio wzrosło zainteresowanie jednym lub dwoma dokumentami, które cytowałem kilka miesięcy temu. Dokumenty te ujawniają oszustwo u samych podstaw testu na wirusa, który nie istnieje. Dokumenty, napisane przez twórców testu, potwierdzają, że wyizolowana próbka wirusa NIE JEST DOSTĘPNA. Ale i tak opracują na to test.

To jakby na polecenie lekarza, który mówi pacjentowi: „Zrobię test na obecność choroby XQ”.

Pacjent pyta: „Co to jest choroba XQ?

Lekarz odpowiada: „Nie mamy POJĘCIA. Ale chcemy się dowiedzieć, czy na to chorujesz”.

Przejdźmy do pierwszego dowodu winy.

Dokument CDC nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”. Pierwotnie został opublikowany w lutym 2020r., w pierwszych dniach „pandemii”, a jego najnowsza wersja została opublikowana w lipcu 2021r. (rev: 07, 7/21).

Ukryte głęboko w dokumencie, w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka wydajności”, mamy to:

„Ponieważ nie są obecnie dostępne żadne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV [SARS-CoV-2], testy [testy diagnostyczne] przeznaczone do wykrywania RNA 2019-nCoV zostały sprawdzone na opisanych zasobach pełnej długości RNA transkrybowanych in vitro…” (strona dokumentu 40, strona pdf 41)

Kluczowe zdanie brzmi: „Ponieważ obecnie nie są dostępne żadne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…

Każdy istniejący obiekt można określić ilościowo, to znaczy zmierzyć. Użycie terminu „ilościowe” w tym zdaniu oznacza: CDC nie ma wirusa, ponieważ jest niedostępny. CDC NIE MA WIRUSÓW.

Jedna z dwóch najpotężniejszych agencji zdrowia publicznego na świecie nie może pozyskać wirusa z dowolnego miejsca. Czemu? To oczywiste, bo nikt tego wirusa nie ma.

Kolejną wskazówką jest użycie słowa „izolaty”. Oznacza to, że NIE JEST DOSTĘPNY WYIZOLOWANY WIRUS.

Inaczej mówiąc: NIKT NIE MA PRÓBKI WYIZOLOWANEGO WIRUSA COVID-19.

NIKT NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA COVID-19.

DLATEGO NIKT NIE DOWIÓDŁ, ŻE ON ISTNIEJE.

Jakby już samo to odkrycie nie było wystarczająco szokujące dla świata, CDC twierdzi dalej w tym samym artykule, który cytuję, że przedstawia diagnostyczny test PCR, wykrywający wirusa, który nie został wyizolowany… a test ten szuka RNA, co do którego PRZYPUSZCZANO, że pochodzi z wirusa, którego istnienia nie udowodniono.

Używając tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie dalej liczyły przypadki i zgony COVID… a rządy wprowadziły lockdowny i dewastacje gospodarcze, używając tych liczb zakażeń i zgonów jako uzasadnienia.

Pandemia to oszustwo, aż do samych korzeni tego trującego drzewa.

A teraz przejdźmy do drugiego kluczowego dokumentu. Ten stał się podstawą pierwszego testu PCR mającego na celu wykrycie wirusa COVID na całym świecie.

PRZECZYTAJ, CO MÓWI TO BADANIE. Te cytaty powinny być wyryte w kamieniu nad wejściem do muzeum poświęconego historii oszustw medycznych.

„Zamierzaliśmy opracować i wdrożyć solidną metodologię diagnostyczną [test na wirusa] do zastosowań w służbie zdrowia w warunkach laboratoryjnych, bez dostępu do materiału wirusowego”.

TŁUMACZENIE: Chcemy opracować test do wykrywania nowego wirusa COVID bez posiadania wirusa.

„Tutaj przedstawiamy potwierdzony schemat działań diagnostycznych dla 2019-nCoV [SARS-CoV-2], którego projekt opiera się na ścisłym pokrewieństwie genetycznym 2019-nCoV ze [starszym 2003] koronawirusem SARS, wykorzystując technologię syntetycznego kwasu nukleinowego”.

TŁUMACZENIE: Opracowaliśmy test diagnostyczny do wykrywania nowego wirusa COVID. ZAKŁADAMY, że ten nowy wirus istnieje i jest blisko spokrewniony ze starszym koronawirusem. ZAKŁADAMY, że wiemy JAK to jest powiązane. ZAKŁADAMY, ponieważ nie mamy nowego wirusa COVID. Dlatego wszystkie nasze założenia są zrobione z niczego. Właściwie, to nie mamy dowodów na to, że pojawił się nowy koronawirus.

„Schemat działań diagnostycznych [testu] niezawodnie wykrywa 2019-nCoV i dodatkowo odróżnia 2019-nCoV od [starszego 2003] SARS-CoV”.

TŁUMACZENIE: Nasz nowy test do wykrywania nowego wirusa? Nie mamy nowego wirusa. Nigdy go nie zaobserwowaliśmy. Nie możemy tego badać bezpośrednio. Nie ma dowodu, że istnieje. Ale stworzymy i wdrożymy test, który go wykryje.

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale