Amerykańskie i zagraniczne agencje wywiadowcze od początku zdominowały projekt wojskowy związany z COVID-19.

 

    
CIA i Fauci mają kluczowe znaczenie dla oficjalnej „teorii spiskowej” – dokładnie nazywanej faktem – w tym „
Operacji Warp Speed” pod rządami Trumpa.

    
     Trump po prostu kontynuował pracę swoich poprzedników, w tym Obamy, ale zachowywał się tak, jakby był jej przeciwny. Zawsze był to program dwupartyjny, ponieważ CIA kieruje obiema partiami.

    
     Kiedy przebywał w więzieniu w Niemczech po powrocie w 1939 r. z Union Theological Seminary w Nowym Jorku, aby przeciwstawić się Hitlerowi, niemiecki teolog Dietrich Bonhoeffer napisał ze swojej celi więziennej, zanim został stracony:
 

      Nie mamy obrony przed głupotą. Ani protesty, ani siła nie mogą jej dotknąć. Rozumowanie jest bezużyteczne. Faktom, które są sprzeczne z osobistymi uprzedzeniami, można po prostu nie wierzyć — w rzeczywistości głupiec może je negować, krytykując je, a jeśli są niezaprzeczalne, może je po prostu odsunąć na bok jako trywialne wyjątki. Tak więc głupiec, w odróżnieniu od łajdaka, jest całkowicie zadowolony z siebie. W rzeczywistości głupcy mogą łatwo stać się niebezpieczni, ponieważ nie trzeba wiele, aby stali się agresywni. Z tego powodu w przypadku człowieka głupiego wymagana jest większa ostrożność niż w przypadku człowieka do gruntu złego. Nigdy więcej nie próbujmy przekonywać głupiego człowieka tłumacząc mu przyczyny rzeczy, bo to jest bezsensowne i niebezpieczne.
    

Przez głupotę Bonhoeffer nie ma na myśli tego, że tacy ludzie nie mają zdolności intelektualnych, bo często są bardzo mądrzy, ale chodzi mu o to,  że wpadli pod urok władzy publicznej i stracili wszelką niezależność umysłu. 


    
     Dlatego dodaje: „Jest pod urokiem, zaślepiony, niewłaściwie wykorzystany i nadużywany w samym jego istnieniu. Stając się w ten sposób bezmyślnym narzędziem, głupia osoba będzie również zdolna do wszelkiego zła, a jednocześnie nie będzie w stanie dostrzec, że jest to zło”.
  

     Robert Francis Kennedy Jr. wciąż próbuje dotrzeć do tych ludzi. Jego zadanie jest heroiczne. Nic dziwnego, że Kennedy nosi imię św. Franciszka, któremu jest oddany; Św. Franciszek uczył jego i nas, że Bóg wymaga od nas wszystkich odwagi i poświęcenia.
    

     Jeden z ulubionych cytatów jego ojca również opisuje syna; pochodzi od Edith Hamilton, autorki  The Greek Way, która napisała:
 
      Ludzie nie są stworzeni do bezpiecznych schronień. Pełnia życia tkwi w życiowych niebezpieczeństwach… W bohaterskim, desperackim  rzucaniu wyzwań przeciwnościom.
    

     Robert Francis Kennedy, Jr. podjął wyzwanie. Jest odważny i genialny. Jesteśmy błogosławieni, że możemy mieć jego świadectwo.

  
Edward Curtin jest niezależnym pisarzem, którego twórczość przez wiele lat ukazywała się szeroko. Jego strona internetowa to edwardcurtin.com,a jego nowa książka to Poszukiwanie prawdy w kraju kłamstw.

     Źródło: https://off-guardian.org/2021/12/12/rfk-jrs-heroic-resistance-to-the-cias-continuing-covid-coup-detat/

  imageimage