53 obserwujących
1119 notek
438k odsłon
  116   1

RFK Jr. o kontrolowanym wyburzaniu demokracji od 2020 r., czyli gdzie jest Centrala

[Widzimy, że sprawy na świecie stają się coraz bardziej nienormalne. A to dopiero początek. Poprzez 2022 od 2020 mamy ciąg spójnych wydarzeń w skali globalnej. A skoro spójność to pojawia się pytanie o autorów scenariusza. I o tym jest tekst prof. Curtina.]

Edward Curtin is a professor in the Sociology department at Massachusetts College of Liberal Arts.]

     

EDWARD CURTIN

   

Heroiczny opór RFK Jr wobec trwającego, globalnego zamachu stanu. Medytacja

   

RFK Jr’s Heroic Resistance to the CIA’s Continuing Covid Coup D’état
     A Meditation    

     

   

W swojej niezwykłej nowej książce  The Real Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health, RFK Jr. dał jasno do zrozumienia, że ​​nie pozwoli, by totalitarny but Orwella z 1984 r. uderzył go w twarz.

     image

Ilustracja. Okładka książki Roberta F.Kennedy`ego Juniora "Prawdziwy Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna o demokrację i publiczne zdrowie


     Jest to bardzo rzadka odwaga moralna i on prosi nas, abyśmy się do niego przyłączyli, zanim będzie za późno i zanim wkroczymy w nowy ciemny wiek,dołączyli w rozpoznawaniu i opieraniu się siłom zła, które chcą stłumić demokrację na całym świecie.

     

     Nie miele na próżno językiem, lecz rzeczowo i w sposób udokumentowany oskarża spiskowców polityczno-wywiadowczo-medialno-finansowo-medyczno-korporacyjno-farmaceutycznych o wykonanie „kontrolowanego wyburzenia amerykańskiej demokracji konstytucyjnej”.

     

     Jak na genialnego i wybitnego prawnika oraz znakomitego pisarza i mówcę, wybór tych słów „kontrolowane wyburzenie” jest wyraźnie zamierzony.

     

     Każdego, kto wątpi, że   

kryzys Covid-19 jest operacją prowadzoną przez wywiad kontrolowaną przez agentów wywiadu współpracujących z technokratami medycznymi, takimi jak  Anthony Fauci, miliarderami, takimi jak  Bill Gates, wojskiem, mediami,  Big PharmąŚwiatowym Forum Ekonomicznym itp.

   

    uważne przeczytanie tej książki – z jej 2194 przypisami –  wyprowadzi z tej iluzji.

          CIA od dawna jest głęboko zaangażowana w szczepionki, wirusy, przemysł farmaceutyczny, narkotyki, broń nowotworową, broń biologiczną i oczywiście masowe operacje kontroli umysłu, czyli mówiąc prostym językiem angielskim w zabójczą propagandę – wykorzystując to w kontrolowaniu zarówno Amerykanów, jak i obcokrajowców.

          Jak Kennedy pisze w ironiczny sposób:

   

 „Wszędobylskie zaangażowanie CIA w globalny pucz w sprawie szczepionek powinno nam dać do myślenia”.     

    Tak, bardzo dużo do myślenia. Kontynuuje [moje podkreślenie]:

   

         W historii CIA, w jej statucie, składzie ani kulturze instytucjonalnej nie ma nic, co by zdradzało zainteresowanie promowaniem zdrowia publicznego lub demokracji. Historycznym zajęciem CIA była władza i kontrola. CIA brała udział w co najmniej siedemdziesięciu dwóch próbach i udanych zamachach stanu w latach 1947-1989, w których udział wzięło około jednej trzeciej światowych rządów. Wiele z nich było funkcjonującymi demokracjami. CIA nie zajmuje się zdrowiem publicznym. Nie robi demokracji. CIA dokonuje zamachów stanu.

          

     Tak samo jak dokonało zabójstwa Kennedy'ego.

     

     Zabójstwo postaci Roberta F. Kennedy'ego Jr. jest tym, co CIA i jej rzecznicy medialni robią od lat. Stało się to coraz bardziej konieczne, ponieważzdali sobie sprawę z wielkiego rosnącego zagrożenia, jakie ten konkretnie człowiek stwarza dla ich programu.

     

     Nazywanie go antyszczepionkowcem, teoretykiem spiskowym i nazwami znacznie gorszymi, jest częścią skoordynowanej kampanii oszczerstw, która ma odwrócić opinię publiczną od jego przesłania, które jest wieloaspektowe i poparte głębokimi badaniami i nienaganną logiką.

     

     Podobnie jak jego ojciec i stryj, stał się niepowstrzymanie elokwentnym przeciwnikiem demonicznych sił dążących do zniszczenia demokratycznego marzenia.

     

     Wraz z napisaniem i opublikowaniem The Real Fauci: Bill Gates, Big Pharma i Global War on Democracy and Public Health, przypiął swoje oskarżenie przeciwko tym siłom do światowej ściany, aby wszyscy mogli je przeczytać.

     

     Tak jak ta nowa książka nie zostanie zrecenzowana przez korporacyjne media głównego nurtu, nawet negatywnie zrecenzowana z obawy przed promowaniem jej w ten sposób, tak też poprzednia książka, którą napisał,  American Values: Lessons I Learned from My Family, została całkowicie zignorowana przez korporacyjne media udające wolne media.

     

     Jak pisałem trzy lata temu w jedynej  recenzji  tej książki [http://edwardcurtin.com/american-values-lessons-i-learned-from-my-family-by-robert-f-kennedy-jr-a-review/]:

   

           Kiedy książka tak fascynująca, prawdziwa, pięknie napisana i znacząca politycznie jak  "Amerykańskie wartości: lekcje, których nauczyłem się od mojej rodziny", napisana przez bardzo znanego autora o nazwisku Robert F. Kennedy, Jr. i opublikowana przez wybitnego wydawcę (HarperCollins), jest bojkotowana przez głównych recenzentów książek, to wtedy wiesz, że jest to bardzo ważna książka i że odważyła się poruszyć nerwy, które korporacyjne media głównego nurtu chcą znieczulić przez unikanie i zamilczenie.          

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale