56 obserwujących
1225 notek
461k odsłon
  132   1

Kryzys migracyjny wraca do Europy. Cykliczność w zarządzaniu globalnym (TRÓJPOLÓWKA)

Dzisiaj rano w ciekawej dyskusji pod notką blogera @zbyszek (https://www.salon24.pl/u/zbyszeks/1262073,dlaczego-plandemia-sie-skonczyla) napisałem, że pandemia nie skończyła się, tylko drzemie,  podobnie jak kryzys migracyjny się nie skończył, mimo że Komisja Europejska w 2019 r. ogłosiła jego koniec. Nie minęło 12 h i oto wyrocznia TV potwierdziła moje rozpoznania.  Prowadzący program w POLSAT News powiedział tak: "Kryzys migracyjny wraca do Europy. On nigdy nie wygasł. Jest zdarzeniem cyklicznym".

No proszę, to już nawet nie ukrywają metod pasterskich :). 

Ogłaszanie "zakończeń" jest techniką ukierunkowywania i wygaszania energii społecznych w pożądanych kierunkach oraz usypiania czujności. Techniką "wstrzymania siewu" na jednej z trzech działek, by "ziemia odpoczęła" i w niedalekiej przyszłości przyniosła zwiększone plony. Cykl na trzech areałach wygląda tak: SIEW - SIEW - PASTWISKO. Nie tylko ziemia (czyli nasza wytrzymałość psychiczna i ekonomiczna) odpoczywa, ale trójpolówka daje także WYMIENNOŚĆ STAD wypasających się. Np. inne stada mają wypas, gdy obsiewana jest działka "kryzys wojenny" (stada CMI, PIN etc.), inne stada się pasają podczas siania na działce "kryzys pandemiczny" (Big Pharma, Big Money, Big Corpo etc.), inne gdy pracuje "kryzys zmian klimatu". Jest to wysoce racjonalne rozwiązanie i zapobiega walkom pomiędzy Nadzorcami Kryzysów.

W porannych komentarzach przedstawiłem (oczywiście w dużym skrócie i uproszczeniu) osnowę socjotechniki zarządzania globalnego za pomocą cyklicznego, naprzemiennego wzbudzania "kryzysów".

PS

Przepływ emigrantów przede wszystkim to jest wielki biznes - powiedziała Pani ekspert zaproszona do studia. ;)


Kropka.Chcących bliżej zapoznać się z tajnikami globalnego zarządzania zapraszam na portal

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/

i już konkretnie do lektury artykułu  Trzy kryzysy (2002-2022),albo jak zarządzać globalną armią niewolników  https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2022/04/25/trzy-kryzysy-2002-2021albo-jak-zarzadzac-globalna-armia-niewolnikow/


Poniżej wklejam swoje poranne komentarze.  

1.

"Plandemia się skończyła"? Nie sądzę. Counterintelligence Deep Global State nie wypuszcza TAKICH i tak skutecznych kart z ręki. Nie skończyła się a raczej drzemie. To tak jakby powiedzieć, że "kryzys migracyjny" z lat 2015-2019 skończył się. Tutaj (w tej eco-devil-sferze) nic się nie kończy.

Primo - ogłaszanie "końców"; jest zwykłą, służbową techniką anestezjologiczną. (to tylko technika, nic osobistego ;).

Secundo - jeśli jedno z trzech pól leży odłogiem, ugoruje nie znaczy to, że rolnik je porzucił, tylko że posiadł arkana maksymalnie skutecznej UPRAWY. Dał temu działowi ziemi odpocząć, by zwiększyć z niej plony w następnym roku (w przypadku zarządzania sztucznie wywoływanymi kryzysami "rok"; ma znaczenie, oczywiście, umowne i odpoczynek danego areału może trwać np. 5 lat, wtedy z kolei da się np. odpocząć wojnie).

Po prostu najzwyczajniejsza w świecie TRÓJPOLÓWKA *) ;).


*) Trójpolówka – sposób uprawy roli polegający na podzieleniu ziemi uprawnej na trzy pola. Każdego roku uprawiane są tylko dwa z nich, a trzecie ugoruje, co pozwala na „odpoczywanie” ziemi. Jedno pole obsiewano jesienią zbożem ozimym, drugie obsiewano wiosną zbożem jarym, a trzecie pole ugorowane stanowiło pastwisko.

Teraz obsiewa się 1. Wojną (czytaj: Kryzysem energetycznym i Żywnościowym oraz Migracją) a także sieje się 2. Klimatem. Aktualnie na polu "Pandemia"; zaprzestano (tymczasowo) siewu i jest na nim pastwisko. Wszystko racjonalnie i zgodnie z planem. Pastwisko, oczywiście, dla Big Pharma, Big Money i Big Corpo.

2. 

" Plandemia się skończyła - ogłosił Joe Biden".

W świecie "pozaprawa" (outside the law), świecie wyjętych spod prawa - słowność, logika, honor, szczerość i pokrewne "rzeczy" istnieją tylko umownie, częściowo, hiperrealnie, makiawelicznie, czyli po prostu jak cienie migające na ścianie jaskini do której siedzimy przykuci.

"Ogłaszanie" to stały element taktyki i robienie z MSM użytku takiego do jakiego zostały powołane,

[Media głównego nurtu (MSM) to termin i skrót używany w odniesieniu do różnych dużych środków masowego przekazu, które mają wpływ na wiele osób i zarówno odzwierciedlają, jak i kształtują panujące prądy myślowe. Termin ten jest używany dla kontrastu z alternatywnymi mediami.]

Podobnie (zgodnie ze sztuką trójpolówki) w marcu 2019 Komisja Europejska ogłosiła koniec kryzysu migracyjnego w Europie. Koniec „tymczasowy”, oczywiście, gdyż przycisk „welcome!” będzie można na odpowiednim etapie "kryzysu wojennego" lub „kryzysu kowidowego” ponownie włączyć.

Powiedzieć, że plandemia się skończyła, to jak jakby po zabójstwie JFK powiedzieć, że era bezczelnych, publicznych skrytobójstw się skończyła. Tymczasem ona właśnie wtedy się... rozpoczęła.

16 dni po ogłoszeniu "pandemii", Bob Dylan zwrócił się z przesłaniem do słuchaczy: "Stay safe, stay observant and may God be with you" i poprzedził tym wezwaniem swój utwór o tym, jak ten FOUL WORLD rozpoczął swoje panowanie, swą erę - czyli napisał tekst o zamordowaniu JFK i o technice łamania dusz narodów. 

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale