56 obserwujących
1236 notek
466k odsłon
  156   5

Trans

image

 

„Chcą ponadnarodowego prawodawstwa, transformacji klimatycznej i zupełnie innego rodzaju porządku gospodarczego, ale chcą też, aby ludzie przekształcili się w coś transhumanistycznego, transpłciowego” – powiedział Baudet.

−∗−

Tłumaczenie artykułu ze stron RAIR Foundation USA, który omawia wypowiedź holenderskiego lidera konserwatystów na temat sposobów działania zjawiska znanego jako Great Reset. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

______________***______________

 

Lider holenderskich konserwatystów (Thierry Henri Philippe Baudet, ur. 28 stycznia 1983 w Heemstede –wykładowca uniwersytecki i publicysta) w 7 minut opisuje, jak działa Wielki Reset i odnosi się do niedawnych kontrowersji (wideo)

„Chcą transnarodowego ustawodawstwa, transformacji klimatycznej i zupełnie innego rodzaju porządku gospodarczego, ale chcą też, aby ludzie przekształcili się w coś transhumanistycznego”.

„W Holandii i na świecie są ludzie, którzy chcą zupełnie innego rodzaju społeczeństwa. To właśnie ich nazywam osobami trans” – powiedział lider Forum na rzecz Demokracji (FVD) Thierry Baudet w podcaście Nieuw Geld.

„Chcą ponadnarodowego prawodawstwa, transformacji klimatycznej i zupełnie innego rodzaju porządku gospodarczego, ale chcą też, aby ludzie przekształcili się w coś transhumanistycznego, transpłciowego” – powiedział Baudet.

 

Międzynarodowa klika

Potrzebują kryzysów, aby zaangażować ludzi” – kontynuował. „W jakiś sposób odpowiada im to, że ceny energii są teraz tak [wysokie], ponieważ wtedy ludzie są bardziej skłonni zaakceptować turbiny wiatrowe i panele słoneczne. Jeśli mięso rolnika staje się drogie, ludzie muszą zostać wegetarianami”.

Istnieje międzynarodowa klika ludzi, którzy chcą, abyście zrobili coś z klimatem i emisjami CO2, którzy wierzą, że wszyscy jesteśmy migrantami, że tożsamość narodowa nie istnieje, którzy chcą, abyśmy zostali wegetarianami i którzy chcą, aby istniało jedno globalne Ministerstwo Zdrowia. Na przykład odniósł się do siły i wpływu Światowej Organizacji Zdrowia podczas Covid. ‘Takich ludzi nazywam globalistami’ – wyjaśnia Baudet.

Bardzo paskudne rzeczy

Globaliści to „ludzie, którzy są przekonani, że powinno istnieć jakieś państwo światowe, rząd światowy, z zupełnie inną gospodarką i zupełnie innym stylem życia” – powiedział lider FVD, dodając, że jest temu przeciwny.

Powiedział, że to bardzo paskudni ludzie [nasty people], którzy chcą naprawdę paskudnych rzeczy. „Chłodny, zimny świat, który nie jest dobry dla ssaków”.

Kultura „Gotcha”.

Baudet omówił także medialną kulturę „gotcha” [od ‘got you‘ – mam cię! -tłum.], w której nieostrożne sformułowania są wyolbrzymiane, zniekształcane, wyrywane z kontekstu i manipulowane w jeszcze inny sposób, aby tworzyć wywołujące rozdźwięk bonmoty i podsycać podziały.

Niedawno prasa i przeciwnicy polityczni Baudeta wykorzystali kilka z jego niewinnych wypowiedzi w anglojęzycznym wywiadzie dla Geopolitics & Empire. Lider powiedział tam, że rządzi nami spiskowa grupa „złych gadów” [‘evil reptiles’]. Baudet wyraził się jasno, że odnosiło się to do gadów w metaforycznym znaczeniu tego słowa.

Wyjaśnił: „Oczywiście była to metafora. Mówiłem o zakulisowym spisku globalistów, tajnych służb i psychopatów, który doprowadził do zniknięcia demokracji i wolności. Ci, którzy nam to robią, to rodzaj nieludzi, gadów, maszyn, krótko mówiąc istot niewrażliwych” – powiedział polityk.

Cytuje znaczenie słowa „gad” ze słownika. „Dikke van Dale”, pisze Baudet w tweecie. Odesłał swoich zwolenników do Twittera, aby poznali znaczenie słowa gad. Jest tam napisane, że może oznaczać „podłe stworzenie”, innymi słowy: drania. A więc to chciał wyrazić polityk: rządzi nami spisek nikczemnych kreatur. [...]

_______________

Dutch Conservative Leader Describes How the Great Reset Works in 7 Minutes, Addresses Recent Controversy (Video), Amy Mek, November 27, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

„Co jest nie tak z Zachodem?” czyli mamy NWO

„Jesteśmy w trakcie strukturalnej przebudowy świata, jaki znamy”, powiedział lider FvD. Nasze narody, nasze kulturalne, polityczne i duchowe ośrodki są demontowane. Powoli, ale niewątpliwie nasze społeczeństwa stają się tak różnorodne, […]

_______________

Tymczasem w Niderlandach

To są ludzie, którzy wychodzą rozwścieczeni. Spadkobiercy tej zbrodniczej ideologii, która spowodowała Francuską czy Rosyjską Rewolucję, ideologia, która przekształciła się w marksizm kulturowy w drugiej połowie XX wieku. […]

_______________

Nowy reżim nadzoru czyli skąd mutuje transhumanizm

Cała ta idea, że ludzie mają duszę lub ducha i nikt nie wie, co się w nich dzieje, i że mają wolną wolę. To wszystko się skończyło. Innymi słowy, transhumanizm […]   

  463 total views,

Źródło: https://ekspedyt.org/2022/11/27/potrzebuja-kryzysow-czyli-jak-dziala-wielki-reset-w-7-minut/

= = = = = = = = = = = = = = = 

Fragmenty wystąpienia Thierry Baudeta z 2019 r.:

Sowa Minerwy rozpościera swoje skrzydła o zmierzchu.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale