wawel24 wawel24
96
BLOG

Samowzbogacenie i mania kontroli, czyli wojna żywieniowa

wawel24 wawel24 Polityka Obserwuj notkę 4

image

 

Żywność była w przeszłości wykorzystywana jako broń, dźwignia używana przez władców do kontrolowania populacji. Dziś dzieje się to jeszcze bardziej! Jeśli tradycyjne rolnictwo ma zostać zniesione, żywność ma być skażona mRNA, zwierzęta gospodarskie szczepione preparatami mRNA, naturalna żywność zastąpiona syntetyczną, a woda powiązana z płatnościami cyfrowymi, to jest to wypowiedzenie wojny ludzkości przez Agendę 2030

−∗−

„Żywność jako broń” – łączy protesty rolników i Agendę 2030

 

[Tekst transkrypcji zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC]

Protesty niemieckich i europejskich rolników są obecnie na ustach wszystkich. Niedawno nadano program Kla.tv “Walka rolników o przetrwanie”, który trafnie podsumowuje, że cięcia rządowe to tylko jedna kropla, która spowodowała przepełnienie beczki ucisku rolników.

Stopień, w jakim rolnicy zostali wykorzystani przez protesty i dlaczego są przedstawiani w złym świetle przez media głównego nurtu, został omówiony w innych programach. Zapraszamy do regularnego oglądania Kla.tv!

Faktem jest, że:

ONZ, WHO i WEF wypowiedziały wojnę rolnikom i tradycyjnej żywności. Poprzez Agendę 2030, o czym kla.tv informowała już w kilku programach, celem są w szczególności rolnicy.

Oto krótkie powtórzenie z programu “Oszustwo etykiet Agendy 2030” [www.kla.tv/18739]:

Cel 2 Agendy 2030 rzekomo to przewiduje: Położyć kres głodowi, osiągnąć bezpieczeństwo żywnościowe i lepsze odżywianie oraz promować zrównoważone rolnictwo. Można jednak zauważyć, że naturalne rolnictwo na małą skalę jest niszczone, a jednocześnie międzynarodowe korporacje coraz bardziej kontrolują globalną produkcję żywności poprzez rolnictwo przemysłowe, inżynierię genetyczną i agrochemikalia.

Stan rolników, filarów naszego społeczeństwa, jest opłakany, ale nie przez przypadek, jak zobaczycie poniżej, patrząc przez płot. Mówiąc dokładniej, los rolników jest ściśle powiązany z losem nas wszystkich. Zarys eseju “Żywność jako broń” autorstwa niezależnego niemieckiego pisarza i dziennikarza Toma-Olivera Regenauera pokazuje, w jaki sposób podstawa egzystencji, żywność, była wykorzystywana jako broń przeciwko ludzkości na przestrzeni dziejów i nadal jest używana.

W grudniu 1974 roku Henry Kissinger napisał tajny dokument strategiczny dla Rady Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych. Nosił on biurokratycznie uciążliwy tytuł “Wpływ globalnego wzrostu liczby ludności na bezpieczeństwo USA i interesy zagraniczne”. Strategia nakreślona przez Kissingera stała się oficjalną wytyczną polityczną prezydenta Geralda Forda w 1975 roku.

“(…) wzrost populacji będzie miał poważny wpływ na na żywność” – czytamy. Kissinger dochodzi do wniosku, że pomoc żywnościowa dla krajów rozwijających się może być zatem powiązana z obowiązkowymi programami sterylizacji lub kwotami redukcji populacji. Ten tok myślenia prowadzi geostratega, który jest na usługach wpływowego klanu Rockefellerów, do amoralnego uświadomienia sobie, że w takim scenariuszu żywność staje się skutecznym “instrumentem władzy narodowej”. Deklaruje on, że żywność jest bronią. Nie jest to jednak nowy pomysł.

Niezależnie od tego, czy chodzi o oblężenie w średniowieczu, czy inflację w dzisiejszych czasach, żywność była bronią od niepamiętnych czasów. Dźwignią wykorzystywaną przez władców do kontrolowania populacji. Ale dzięki szczepionkom mRNA dla zwierząt gospodarskich, genetycznie zmodyfikowanym zarodnikom w celu optymalizacji globalnych łańcuchów dostaw i płatnościom CBDC za wodę, walka o przetrwanie osiąga nowy poziom.

Przykłady z historii:

Grecy oblegali Troję 3000 lat temu w celu jej zagłodzenia.

W Irlandii około miliona ludzi – dwanaście procent irlandzkiej populacji – zmarło w wyniku Wielkiego Głodu w latach 1845-1849, który nie był spowodowany przede wszystkim nieudanymi zbiorami lub nowym rodzajem zarazy ziemniaczanej, ale polityką rządu brytyjskiego w tym czasie, która została skorumpowana przez wysokie finanse i indywidualne grupy interesów.

Brytyjska potęga kolonialna była również odpowiedzialna za śmierć nawet czterech milionów Hindusów podczas klęski głodu w Bengalu w 1943 r., zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez indyjskich naukowców, którzy przeanalizowali okresy suszy w ciągu ostatnich 150 lat.

W czasie II wojny światowej podczas 500-dniowego oblężenia Leningradu zginęło ponad milion ludzi – więcej niż w wyniku wybuchu bomb w Hamburgu, Dreźnie, Tokio, Hiroszimie i Nagasaki razem wziętych.

Józef Stalin wykorzystał również swoją władzę, aby rzucić na kolana “Ukraińską Socjalistyczną Republikę Radziecką” poprzez niedobory żywności. Kanibalizm nie był rzadkością.

Pod rządami Mao Zedonga co najmniej 24 miliony ludzi zmarło z głodu w latach 1958-1962. Jego motto brzmiało: “Lepiej pozwolić połowie ludzi umrzeć, aby druga połowa mogła się najeść do syta”.

Aktualne wydarzenia:

W świetle tej historii naiwnością byłoby zakładać, że żywność nie będzie wykorzystywana jako broń w XXI wieku. Jednak nie z oblężeniem lub zniszczeniem floty wroga, ale z zakłóceniem [Rozkład], sztuczny niedobór, zanieczyszczenie toksynami, dodatki biotechnologiczne, surowce modyfikowane genetycznie itp.

Liczba osób zagrożonych głodem podwoiła się na całym świecie od czasu ogłoszenia pandemii. Blokady związane z coroną i nieurodzaj podczas wojny na Ukrainie spowodowały ogromne zniszczenia zbiorów i luki w dostawach, wiele rzeczy stało się bardzo drogich, a rodzinne gospodarstwa i małe firmy zbankrutowały. Rolnicy znajdują się pod tak dużą presją ze względu na “zieloną gospodarkę”, program zerowej emisji CO₂, że nie są w stanie sprostać wymaganiom i rosnącym kosztom i w desperacji wychodzą na ulice. Marc Rutte [premier Holandii] wysłał nawet sprzęt wojskowy przeciwko powstaniom rolników!

Cały przemysł spożywczy ma zostać przekształcony, a naturalne dodatki będą coraz częściej zastępowane sztucznymi. Najbardziej znanym tego przykładem jest mięso hodowane w laboratoriach. Od wielu lat Bill Gates, obecnie największy właściciel ziemski w USA, a w szczególności Google Ventures [spółka z kapitałem podwyższonego ryzyka], wykazują się wielką energią w tej dziedzinie. Jednocześnie Gates inwestuje duże pieniądze w badania i modyfikację mikrobiomu, złożonego ekosystemu bakterii, grzybów, archeonów [pierwotnych bakterii] i wirusów, który pod zbiorczym terminem “flora jelitowa” znacząco kontroluje procesy trawienne i ma duży wpływ na rozwój umysłowy i fizyczny dziecka, zwłaszcza w pierwszym roku życia. [Odniesienie do wywiadu z Heiko Schöningiem “Corona 2.0 – nowy atak terrorystyczny z użyciem bakterii? www.kla.tv/27731] “Dzięki temu Gates – który nieustannie artykułuje swoje obawy dotyczące “przeludnienia” – zrozumcie to! – aby pomóc dzieciom w krajach rozwijających się!!!

Fakt, że w niedalekiej przyszłości żywność będzie dostarczana z dodatkami mRNA lub RNA, sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zaniepokojeni. Wielcy spekulanci farmaceutyczni, tacy jak Bill Gates, od dawna ogłaszają zamiar dystrybucji tych eksperymentalnych i szkodliwych substancji za pośrednictwem żywności w celu dostarczenia ich osobom, które odmówiły zastrzyków COVIDA[Szczepionka bananowa, sałatka mRNA i nie tylko: Nieświadome przymusowe szczepienia poprzez żywność? www.kla.tv/26130].

Firmy takie jak Bayer i BioNTech pracują nad szczepionkami mRNA dla zwierząt gospodarskich od ponad sześciu lat. Naukowiec i współwynalazca technologii sztucznie generowanego mRNA, Robert W. Malone, wskazał w tym kontekście, że w medycynie weterynaryjnej istnieje jeszcze mniejsza przejrzystość w odniesieniu do procedur testowania i wydawania zezwoleń niż w medycynie ludzkiej. Innymi słowy, ryzyko dla konsumenta końcowego jest prawdopodobnie nawet większe niż w przypadku zastrzyków COVIDA. Kanadyjski rząd oferuje nawet szczegółowy przegląd produktów RNA i DNA używanych w tym kraju na swojej stronie internetowej. Co najmniej kilka z nich jest już w powszechnym użyciu. Tak więc, pomimo wszystkich kontroli faktów, szczepionki oparte na inżynierii genetycznej są już w użyciu. Są one po prostu używane pod innymi etykietami. Wkrótce prawdopodobnie stosowane będą również szczepionki samorozprzestrzeniające się. Szczepionki są podawane tylko kilku nosicielom, którzy działają jako multiplikatory i przekazują informację genetyczną reszcie populacji różnymi drogami transmisji.

Ponadto genetycznie zmodyfikowane zarodniki [bioengineered spores] będą w przyszłości wykorzystywane do kontrolowania globalnych łańcuchów dostaw. Mikroby będą wykorzystywane jako urządzenia śledzące. W przyszłości możliwe będzie śledzenie każdego produktu spożywczego od pola do widelca w ustach. Rekordy danych są przekształcane w DNA, które jest następnie wprowadzane do mikroorganizmów. Mikroorganizmy te mogą być przenoszone na dowolny produkt rolny. Może to być wołowina lub wieprzowina, warzywa, owoce lub zboża. Ten “kod kreskowy DNA”, jak firma nazywa swoją rzekomą innowację, nie może zostać zniszczony przez ciepło lub zimno ani przez mycie i siekanie produktów. Ponadto produkt zawiera toksyny, które jednak w małych dawkach są uważane za – uwaga! – “ogólnie nieszkodliwe”! Wszystkie te zmiany w dziedzinie żywności zmieniają ludzki organizm w pole bitwy! Ponieważ żywność może i będzie używana jako broń. Instrument władzy kilku osób w tle! Oczywiście UE jest również poplecznikiem rządzących, ponieważ jest zaangażowana w “regulację” prywatnej hodowli zwierząt i chce coraz bardziej utrudniać uprawę własnej żywności. W Nigerii posuwają się nawet o krok dalej w tym względzie. Ten afrykański kraj jest drugim po Bahamach, który wprowadził pieniądz elektroniczny z banku centralnego o nazwie CBDC. W Nigerii woda jest teraz dostępna tylko dla tych, którzy zeskanują swój kod CBDC QR lub RFID. Jest więc całkiem możliwe, że każdy, kto narzeka na rząd na swoich profilach w mediach społecznościowych połączonych z kontem w banku centralnym, wkrótce pozostanie spragniony lub umrze.

W tym miejscu kla.tv chciałaby wtrącić: Cel 6 Agendy 2030 rzekomo ma na celu zapewnienie dostępności i zrównoważonej gospodarki wodnej i sanitarnej dla wszystkich. Należy jednak zauważyć, że 90% wody na świecie jest kontrolowane przez szereg międzynarodowych korporacji, które w coraz większym stopniu zamieniają wodę w dobro luksusowe i uniemożliwiają samowystarczalność i niezależność ludności.

Co ciekawe, ten sam symbol jest używany dla Agendy 2030, co dla “Wielkiego Resetu” propagowanego przez WEF. Nie można jednak oczekiwać poprawy tej globalnej sytuacji od samozwańczej elity, takiej jak Światowe Forum Ekonomiczne. Wręcz przeciwnie, ich Nowy Porządek Świata to nic innego jak samowzbogacenie i mania kontroli kilku oligarchów finansowych kosztem ogółu społeczeństwa.

W świetle tych wydarzeń należy zwrócić uwagę opinii publicznej na tę od dawna planowaną redukcję ludzkości. Oryginalną i nieskróconą wersję Essey autorstwa Toma-Olivera Regenauera można znaleźć tutaj: [LINK]

___________

Źródło: kla.tv

Źródło: https://ekspedyt.org/2024/04/01/zywnosc-jako-bron-protesty-rolnikow-i-agenda-2030/

−∗−

         

wawel24
O mnie wawel24

Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...] Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.  Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ========================== ❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀ F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I  1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE  M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka