Gorące tematy:

12 obserwujących
132 notki
79k odsłon
529 odsłon

Zaczęło się: Żydowski The Washington Free Beacon zaczyna erę nieformalnych nacisków na RP

Wykop Skomentuj35

MOTTO 

Куда ты завел нас? — лях старый вскричал.

Туда, куда нужно! — Сусанин сказал.

[К. Ф. Рылеев «Иван Сусанин»]


Sakiewicz nie połknął języka po swoich dezinformacjach i po tym, jak bieg wydarzeń błyskawicznie zdezawuował jego i jego służby dziennikarskiej fake newsy. Mnóstwo blogerów rezonuje dezy Sakiewicza (czyli: Prezesa). Anestezjologia idzie na całego. 

A tymczasem... 

A tymczasem za oceanem w dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste zapoczątkowanie ERY NACISKÓW, SZANTAŻU i wojny informacyjnej z Polską. Zapamiętajcie tę datę. Będzie podawana w biografiach prezesa jako początek końca jego prześwietnej kariery.

Dzisiaj konserwatywny portal żydowski w Ameryce The Washington Free Beacon zainicjował atak informacyjny na zestrachany rząd. Rokowania są kiepskie. Atak celowo rozpoczyna się na ponad tydzień przed wyborami. aż do wyborów rząd PIS-u musi całować po rękach USA i Żydów, bo musi wyborców mamić Fortem Trump i na tym próbować ugrać kilka punktów. Atak Żydów z Ameryki właśnie teraz daje im już na starcie przewagę. Z tym rządem to nas zjedzą. W wersji optymistycznej - będą próbowali zjeść. Dzisiejszy tekst nie zawiera żadnych nowych faktów, ale rozpoczyna łańcuch wzrastającej presji. Każda następna akcja będzie o stopień mocniejsza. Tak się buduje reakcję łańcuchową narastającego szantażu.

Jest bardzo niedobrze. Nie mam wyobraźni jaka powinna być kara dla ludzi, którzy do tego doprowadzili i doprowadzają...

image

Czerwony Kapturek już przywitał się z babcią. Babcia ma trochę dziwne oczy. Ale wygłasza fajne orędzia do Kapturka. I prosi go, aby się rozgościł. Ma taką fajną koszulę nocną, jakby uszytą przez dofinansowane koło gospodyń wiejskich. Ma trochę zbyt długie zęby, jak na babcię, ale może w tym lesie babcie już takie są. Kapturek siada na łóżku...

Wykop Skomentuj35
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale