19 obserwujących
197 notek
107k odsłon
97 odsłon

135 lotów, 92 razy "konsultowany" był "suweren rzeszowski", głównie w weekendy i święta...

Wykop Skomentuj1

"Kuchciński wczoraj przekonywał, że wszystkie jego ponad 100 lotów było legalne. I że taki przyjął dynamiczny model marszałkowania, że lata na spotkania z suwerenem konsultować ustawy. Z zestawienia Onetu wynika, że aż 92 razy konsultowany był suweren rzeszowski, z rodzinnych stron marszałka. Konsultacje odbywały się głównie w weekendy i święta. "Nie ma takiego przepisu i nie ma takiej procedury, które wytrzymają zderzenie z pazernością ludzi dysponujących publicznymi pieniędzmi" — pisze w komentarzu redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk. I przypomina, że ośmiorniczki — przez które Platforma straciła władzę — też były legalne.

Żadna procedura nie chroni przed pazernością. Przed nią chroni tylko poczucie przyzwoitości"

Loty Kuchcińskiego z naruszeniem procedur (...)

"Pośpiech, bałagan i łamanie zasad bezpieczeństwa lotów — taki obraz wyłania się z analizy dokumentów o blisko stu lotach marszałka Marka Kuchcińskiego. Wszystkie miały status superważnych lotów HEAD, ale tylko połowa została zamówiona w terminie. Przy większości nie prowadzono prawidłowo dokumentacji. Nie przypomina to Państwu Smoleńska?

Loty marszałka Kuchcińskiego odbywały się ze złamaniem procedur bezpieczeństwa. "To prosta droga do drugiego Smoleńska""(...)

Nota bene, Kancelaria Sejmu przedstawiła — jak twierdzi pełny — wykaz lotów Kuchcińskiego. Zawiera 85 pozycji. Powiedzmy, że i tak go trzeba było zweryfikować. Nam na tej podstawie wyszło w sumie 135 lotów od wiosny 2016 r. (...)"

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/newsletter-onetu-andrzej-stankiewicz-badminton-z-kuchcinskim/vw9r8se


By wyjąć, włóż! - J.Culmer o metodach rządzenia Polakami


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale