10 obserwujących
817 notek
196k odsłon
272 odsłony

Pan Threeme z Salon24 bardzo chce trafić do Galerii Durniów

Wykop Skomentuj11

przez Wielkiego Wodza prowadzonej – i w tym celu ogłosił tekst, że popiera Gretę Thunberg.

Doceniamy Pańskie starania – ale umieszczenie w Galerii Durniów to jest wyróżnienie, na które trzeba zapracować, bo nie umieszczamy tam byle kogo. Dlatego z przykrością musimy Pana zawiadomić, że nie – do Galerii Durniów Pan nie trafi, przynajmniej nie tym razem.

Z dwóch powodów.

  1.  Samo tylko popieranie Grety Thunberg to za mało. Pani Katarzyna Seiler z Gazwybu którą w Galerii Durniów umieściliśmy trafiła tam za to, że Gretę publicznie ogłosiła „prorokinią”. Jeżeli chce Pan być wyróżnionym za poparcie Grety to musi Pan Panią Katarzynę Seiler przebić i powiedzieć pod adresem tej chorej na umyśle dziewczynki coś mocniejszego niż „prorokini”. Niech Pan napisze do papieża Franciszka petycję domagającą się kanonizacji Grety jeszcze za życia? Jak się Pan postara to Pan coś wymyśli.
  2. Z zasady w Galerii Durniów nie umieszczamy anonimów tylko ludzi którzy są durniami i swoją durnowatość popierają swoim jawnym imieniem i nazwiskiem oraz – w wielu wypadkach – tytułami naukowymi. Jeżeli chce Pan do Galerii Durniów trafić – to musi Pan ujawnić swoje prawdziwe personalia. Gdyby się okazało, że jest Pan jakimś pracownikiem jakiejś uczelni z doktoratem – to zapewniamy Pana, dostanie Pan w kwalifikacjach punkty preferencyjne. Durnie z tytułami prof dr hab trafiają do niej poza kolejnością. Ale dopóki będzie Pan publikował swoje brednie tylko jako Pan Threeme to jest Pan tylko jednym z wielu anonimowych internetowych durniów – a to za mało aby w poczet naszej prestiżowej Galerii Durniów zaliczonym zostać, bo anonimowych durniów jest w internecie jak psów, więc nie sposób odznaczać wszystkich. 

Niech Pan to przemyśli. Jeżeli nadal pragnie Pan w Galerii Durniów umieszczonym zostać to niech Pan ujawni swoje personalia i palnie coś naprawdę głupiego. Potencjał na to aby na Naszą listę trafić Pan ma.

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale