12 obserwujących
843 notki
204k odsłony
450 odsłon

Biełyje Rozy

Wykop Skomentuj8

Dzisiaj 17 września. To znaczy, że jesteście Państwo od rana bombardowani programami o perfidii Stalina, potwornościach wywózek na Sybir, o Katyniu, i tak dalej.


Oświadczamy, że się do tego nie przyłączymy. Nie - w odróżnieniu od bydła z Krytyki Politycznej, nie pomniejszamy zbrodni komuny,  jak również  - w odróżnieniu od środowiska Gazwybu - nie mamy w drzewie genealogicznym stalinowskich zbrodniarzy.


Nie przyłączymy się - bo uważamy, że pomników katyńskich jest już w Polsce dość, białe plamy w historii zostały już wypełnione. Parlament Rosji już za Katyń, wywózki oraz Pakt Ribbentrop-Mołotow przeprosił  - i więcej od dzisiejszych Rosjan wymagać nie można.


Piszemy o tym w kółko, do absolutnego urzygu: Polskie elity polityczne dorastały w latach 80. Te czasy ich ukształtowały i w tych latach zatrzymał się ich rozwój intelektualny. Dzisiejsze polskie przywództwo - od lewicy do prawicy - to stojące nad grobami truchła, którym starcza skleroza wyżarła mózgi, którzy ciągle myślą, że w Moskwie jest Breżniew a w Waszyngtonie Reagan.Dla nich wszystko jest jasne: Rosja to despotyzm i barbaria a Zachód dobrobyt i wolność. Zachód to demokracja w Rosja to komuna.


Tyle, że jest rok 2019 i ten schemat dzisiaj to guzik prawda.


Od roku 1980 zachodnia komuna podjęła  próbę przejęcia rządów w Europie poprzez infiltrację. Operacja zakończyła się powodzeniem: dzisiaj jak Europa Zachodnia długa i szeroka rządzi bolszewia - tyle, że jeszcze nie zerwali masek i nie przystąpili do totalnego terroru. Na to nie są jeszcze gotowi - ale szykują się. W każdym razie demokracja i wolność słowa to już w Europie Zachodniej fikcja.


W USA jest troszeczkę lepiej - jak na razie próba przejęcia władzy przez komunę w roku 2016 zakończyła się niepowodzeniem - ale bolszewia przygotowuje się go kolejnej próby. Na razie nie wiadomo jak się to skończy.


A Rosja? Ano Rosja od 1980 przeszła niesłychaną przemianę - od despotyzmu późnej gnijącej komuny, przez chaos lat Jelcyna - po dzisiejsze czasy, kiedy pod rządami Putina stałą się w miarę normalnym krajem. Owszem: biednym, ale bardziej demokratycznym i wolnym niż Unia Europejska. A gdy Polakom mówimy, że duet Obama-Holeria jest wielokrotnie większymi zbrodniarzami od Putina - to ludziom aż zapiera dech z wrażenia: Jak można tak mówić! A przecież to są fakty!


Gdybyście komuś w roku 1980 powiedzieli, że dożyje czasów gdy dysydentów politycznych w Wielkiej Brytanii będzie się wsadzać do więzień - to by was uznali za wariata. Tymczasem właśnie do takich czasów dożyliśmy!


To wszystko sprawia, że Polska musi zrewidować swoje podejście do Rosji - i podjąć próbę normalizacji stosunków z tym krajem. Na razie jest to niemożliwe: Polacy zostali tak wytresowani we wrogości do niego, że każdy kto publicznie zaczyna kwestionować dogmat iż Rosja jest największym zagrożeniem dla Polski - automatycznie zostaje okrzyknięty agentem Putina i jest wyrzucany ze środowiska ludzi z którymi się dyskutuje. Nieliczne głosy rozsądku - takie jak stwierdzenie ojca Premiera Morawieckiego, że trzeba się z Rosjanami dogadać bo normalizacja stosunków z nimi wzmocni Polskę - są momentalni zagłuszane jazgotem: Sojusz z Ruskimi? Nigdy, za żadną cenę, na żadnych warunkach!


Tylko Wielki Wódz powtarza w kółko: Liczenie na sojusz z Zachodem jest głupotą. Bezdenną, nieprawdopodobną głupotą. Sojusz z USA nie jest nic warty.


Mało tego: Europą rządzą szaleńcy. Prowadzona przez nich polityka przesiedlania do Unii Trzeciego Świata musi - ale to absolutnie musi - doprowadzić do wojen i rzezi. To oznacza, że Unia Europejska i jej dzisiejszy dobrobyt jest tworem sezonowym - który zniknie w niedługiej przyszłości a Europa wróci do stanu barbarzyństwa. Na miejscu dzisiejszych bajecznie bogatych i kolorowych miast zobaczymy zgliszcza i rzezie.


Co będzie musiała w tej sytuacji zrobić Polska oraz kraje wyszehradzkie i Międzymorza? Ano powrócić do Żelaznej Kurtyny. Tak, tak - od Szczecina po Triest trzeba będzie spuścić Nową Żelazną Kurtynę. Po jej zachodniej stronie będzie strefa chaosu, barbarii oraz islamu. Taki wielki krater buchający ogniem. A po  wschodniej stronie będą kraje cywilizacji zachodniej.


Ale aby to mogło działać konieczny jest sojusz z Rosją. Otóż My, Wielki Wódz, zakładamy, że taki sojusz może okazać się potrzebny i - co najważniejsze - korzystny dla obu stron.


Dawniej, za carów oraz za Stalina - o żadnym partnerskim sojuszu Polski z Rosją mowy być nie mogło - Rosja byłą zbyt potężna aby przejmować się jakimiś Polaczkami, których może czapką nakryć. Ale dzisiaj sytuacja jest inna niż za carów czy Breżniewa.


Rosji wyrósł w Azji piekielnie niebezpieczny przeciwnik, jakim są Chiny. Za komuny Chiny były ogromnym krajem praktycznie pozbawionym gospodarki, z trudem potrafiącym się wyżywić. Nie było szans na to, że Chiny uderzą na Syberię aby ją zaanektować.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka