6 obserwujących
92 notki
108k odsłon
  824   6

Dymisja Rady Medycznej ds. COVID-19? Natychmiast!

Szczepionki nie zatrzymują wirusa, argumentuje wybitny wirusolog, robią odwrotnie – „karmią wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zdolne do transmisji warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej odporne na szczepienia i mogą mieć większe konsekwencje zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.

W dokumencie medycznym Hold Up: Return of the Chaos, opublikowanym we Francji 11 listopada 2020r., Montagnier odrzucił będącą wówczas w przygotowaniu szczepionkę przeciwko COVID, mówiąc, że nie przyjmie szczepienia. „Moje sumienie mówi mi, żebym tego nie robił” – powiedział. Montagnier zwrócił się również do swoich francuskich kolegów, wzywając ich, by „zachowali swoje [medyczne] tytuły lekarzy, a nie [zachowywali się jak] owce”.

Film omawia pochodzenie wirusa, krytykuje szkodliwe i irracjonalne nakazy stosowania masek, a także lockdowny, kwarantanny, nadużycia rządowe i bada skuteczne metody leczenia COVID, takie jak hydroksychlorochina. Film został zablokowany na YouTube, prawdopodobnie dlatego, że twórcy sugerują, że Światowe Forum Ekonomiczne wykorzystało pandemię do ustanowienia dominacji nad światem w ramach globalnego planu znanego jako Wielki Reset.

Montagnier był głośnym krytykiem kampanii masowych szczepień. W liście do Prezydenta i sędziów Sądu Najwyższego Państwa Izrael, który rozwinął najszybszą i najbardziej masową kampanię szczepień na świecie, Montagnier wezwał do jej zawieszenia:

Chciałbym podsumować potencjalne zagrożenia związane z tymi szczepionkami w polityce masowych szczepień.

A. Krótkotrwałe skutki uboczne: nie są to normalne miejscowe reakcje występujące w przypadku jakiejkolwiek szczepionki, ale poważne reakcje obejmujące życie biorcy, takie jak wstrząs anafilaktyczny związany ze składnikiem szczepionki, ciężkie alergie lub nasilenie reakcji autoimmunologicznej aż do aplazji komórek.

B. Brak ochrony szczepionkowej:

- Indukcja przeciwciał ułatwiających – indukowane przeciwciała nie neutralizują infekcji wirusowej, a wręcz przeciwnie, ułatwiają ją, w zależności od biorcy. Ten ostatni mógł już być narażony na wirusa bezobjawowo. Niski poziom naturalnie indukowanych przeciwciał może konkurować z przeciwciałami indukowanymi przez szczepionkę.

- Wytwarzanie przeciwciał wywołane szczepieniem w populacji wysoce narażonej na wirusa doprowadzi do selekcji wariantów opornych na te przeciwciała. Te warianty mogą być bardziej zjadliwe lub zaraźliwe. I to właśnie teraz obserwujemy. Niekończący się wyścig wirusowo-szczepionkowy, który zawsze obróci się na korzyść wirusa.

C. Skutki długoterminowe: wbrew twierdzeniom producentów szczepionek z informacyjnym RNA [mRNA], istnieje ryzyko integracji wirusowego RNA z ludzkim genomem. Rzeczywiście, każda z naszych komórek ma endogenne retrowirusy zdolne do odwrotnej transkryptazy z RNA do DNA. Chociaż jest to rzadkie zdarzenie, nie można wykluczyć jego przejścia przez DNA komórek rozrodczych i przekazania go przyszłym pokoleniom.

W obliczu nieprzewidywalnej przyszłości lepiej zachować wstrzemięźliwość”.

2. Doktor Robert Malone, twórca technologii mRNA [6, 7]

Doktor Robert Malone, twórca technologii mRNA wykorzystywanej do tworzenia „szczepionek anty covidowych”, nie zaleca ich stosowania u młodych dorosłych i dzieci. Dr Malone krytykuje również politykę cenzurowania i tłumienia debaty o preparatach covidowych:

Dr Robert Malone wraz z zespołem naukowców z Salk Institute z San Diego opracował technologię mRNA w 1988, a rok później złożył patent na swój wynalazek. 10 czerwca 2021 r. dr Malone wziął udział wraz z biologiem dr Brettem Weinsteinem w podcaście na platformie YouTube, gdzie wyraził liczne obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek Pfizer-BioNTech i Moderny, wykorzystujących wynalezioną przez niego technologię. Ostrzegł m.in. przed potencjalnymi problemami autoimmunologicznymi spowodowanymi przez białka kolczaste (ang. spike).

Malone stwierdził również, że świadoma ryzyka była również dopuszczająca preparat na rynek amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA). Jego zdaniem biologicznie aktywne białko kolczaste może przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia i kiedy osiada w innych narządach powoduje „zdarzenia niepożądane”. Aktywne biologicznie białko „spike”, zdaniem amerykańskiego naukowca jest „jest bardzo niebezpieczne”.


3. Doktor Byram Bridle, profesor wirusologii i immunologii [8, 9]

Doktor Byram Bridle, profesor wirusologii i immunologii na Uniwersytecie Guelph w Kanadzie.

Od dawna wiemy, że białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do krążenia. Popełniliśmy błąd. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz, myśleliśmy, że białko kolca jest świetnym antygenem docelowym. Nie wiedzieliśmy, że białko kolca jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Kiedy więc szczepimy ludzi, szczepimy ich toksyną.

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale