Panna Wodzianna Panna Wodzianna
344
BLOG

Zasłużeni dla niepodległości

Panna Wodzianna Panna Wodzianna Rozmaitości Obserwuj notkę 20

Zasadniczym celem niniejszego wpisu jest przeprowadzenie "niepodległościowej" ankiety, którą znaleźć można obok tekstu w stworzonym specjalnie po to LubCzasopiśmie "11 XI":

http://lubczasopismo.salon24.pl/11XI/

Jeśli trudno będzie wybrać - trudno... Proszę o wrażenia.


W związku z różnymi interpretacjami obozowych pasiaków jako elementu akcji marketingowej "Gazety Wyborczej" w trakcie Marszu Niepodległości poruszone zostały różne kwestie. Jedna z nich jest w moim komentarzu na blogu Forum Żydów Polskich.


Pozwalam sobie przypomnieć swoją poprzednią ankietę:

"Żydokomuna czy klerofaszyści?"

Odklik and tabela Gzewa ► Magna PomeraniaTAG "panna wodzianna" TAG "wodzianna" "Prasa ... jest to najostrzejsza i najpotężniejsza broń naszej partii". Józef Stalin "W przeciągu najbliższych dwudziestu lat świat oczekują dramatyczne zmiany, większe niż w przeciągu całego minionego stulecia" Dennis Meadows, 2012 (źródło)

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (20)

Inne tematy w dziale Rozmaitości