wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
277 notek
129k odsłon
1489 odsłon

Forpoczta Kidawy Błońskiej

Keraj
Keraj
Wykop Skomentuj72

Sztab Kidawy Błońskiej postanowił już nie ukrywać faktu, że obecna kampania wyborcza do fotela Prezydenta RP będzie kampanią wyjątkowo brutalną, obfitującą w wydarzenia trudne do przewidzenia. W tej kampanii Kidawa Błońska postawiła na otwarta wojnę z urzędującym Prezydentem RP.

Wojnę w której zwolennicy PIS-u i Prezydenta Dudy po raz kolejny są obrażani w stylu hitlerowskiej propagandy. Byliśmy już nazywani moherowymi beretami, watahą do dorżnięcia, PIS-owską szarańczą itp. Teraz trąci od nas stęchlizną. 

Przeżyjemy tego typu inwektywy natomiast Kidawie Błońskiej nie pomogą watahy KOD-wkich zadymiarzy, którzy stanowią swoistą forpocztę stworzoną przez środowiska bliskie Platformie Obywatelskiej. Kandydatka na fotel Prezydenta RP daje swoją dotychczasową kampanią dowód bezradności całej opozycji. 

Czy jest sposób na to aby obecna kampania powróciła na tory merytorycznej dyskusji programowej kandydatów ? Obawiam się, że na tym najmniej zależy opozycyjnym wobec pana Prezydenta Andrzeja Dudy kandydatom opozycji co wróży raczej nasilenie się zachowań nie mających nic wspólnego z polityczną cywilizacją XXI wieku.

image

Sztab Kidawy Błońskiej postawił na kampanię z epoki kamienia łupanego. Polityczny bandytyzm wobec urzędującego Prezydenta RP doprowadzi Kidawę Błońską w najciemniejsze zakamarki politycznego chamstwa a stamtąd już bardzo blisko do tragedii.

Przewidywalny dla normalnie myślących ludzi finał siania nienawiści mięliśmy już w swojej najnowszej historii. To nie tylko Smoleńsk. To także śmierć Marka Rosiaka, Pawła Adamowicza. To niszczone biura poselskie polityków.

Widzę jednak sposób na ograniczenie tego bezprecedensowego chamstwa tej sfory debili, która wszczyna zadymy których przykład mieliśmy ostatnio w Pucku i Wejherowie. 

Wytężona praca stosownych służb, które dokładnie winny sprawdzić kto finansuje podróże forpoczty Kidawy Błońskiej.

Nie jest przypadkiem, że wśród największych krzykaczy na wiecach wyborczych  pojawiają się ci sami ludzie co w Pucku, Wejherowie, Warszawie czy w Pcimiu. To jest zorganizowana akcja finansowana z nieznanych społeczeństwu źródeł.

Okazać się bowiem może, że Kidawa Błońska upatruje swoich zwolenników w grupie ludzi, którzy są opłacani przez organizacje, który szczególnie zależy na destabilizacji Polskiego Państwa. Jeżeli tak jest w rzeczywistości to już nie trąci stęchlizną. To już wskazuje na celowe działanie na szkodę Państwa Polskiego

Domki na Mazurach

Domki na Mazurach

Wykop Skomentuj72
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka