wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
271 notek
128k odsłon
270 odsłon

Aferzyści będą poprawiać zapisy tarczy anty korona wirusowej

Wykop Skomentuj4

Niemal w samo południe zabrali głos czyści moralnie niczym łza "tuzowie" Polskiego senatu. Grodzki ( oskarżany przez swoich pacjentów o przyjmowanie łapówek ) Kwiatkowski ( z zarzutami popełnienia czterech przestępstw nadużycia władzy ), Kamiński jako przykład wielkiej wiary we własne poglądy ( NOP, ZCHN, AWS, PIS, PO, UED, PSL ).

Ogłosili wszem i wobec, że postawią tamę korona wirusowi oraz dadzą rządzącym podstawy prawne do przekazania przedsiębiorcom, pracownikom oraz samorządom tyle kasy aby mogli przetrwać nadciągający armagedon gospodarczy.

Przedsiębiorcy nie będą musieli płacić składek ZUS za pracowników, pracownicy otrzymają 80% swojego wynagrodzenia a do samorządów popłynie strumień żywej gotówki stanowiąc formę  rekompensaty za rzekomo utracone wpływy podatkowe.

To sprawy finansowe. Ani słowa na tej konferencji na temat proponowanych  rozwiązań w służbie zdrowia oraz pomocy dla zarażonych tym wirusem. Ani słowa o sposobie zabezpieczenia lekarzy i potencjalnych pacjentów przed korona wirusem. Ani słowa o zwiększeniu liczby lekarzy i pielęgniarek czy ilości sprzętu niezbędnego przy walce z tym wirusem. Czy aby na pewno o zwalczanie korona wirusa tu chodzi???

Moim zdaniem na pewno nie. Wraca jak nic demon przeszłości. Nieopłacanie należnych Państwu danin podatkowych kosztem pracowników, którym na domiar złego obniża się wynagrodzenie. Jak znam życie Państwo o swoje się upomni prędzej czy później.

Strumień pieniędzy do samorządów ma pokryć skutki nieudolności prezydentów takich miast jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk

Cała gra obecnej opozycji prowadzi do stworzenia takich mechanizmów, które nie pozwolą rządzącym kontynuować obecnej polityki gospodarczej. Opozycja chce pozbawić rządzących narzędzi do normalnego funkcjonowania Państwa w myśl zasady im gorzej dla rządzących tym lepiej dla opozycji. Zapominają jednak dodać przy tym, że Polacy już przeżyli dobrobyt jaki sprawiła Polakom koalicja PO-PSL.

Tego społeczeństwo nigdy nie zapomni

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka