wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
5 obserwujących
296 notek
138k odsłon
  523   5

Kaczyński ograł i ośmieszył opozycję

Kaczyński ograł i ośmieszył opozycję

Kaczyński ograł i ośmieszył opozycję. Po wczorajszym głosowaniu ustawy covidovej Kaczyński zacierał ręce. Opozycja zamiast skupić się na wprowadzeniu do ustawy własnych rozwiązań w tym zakresie wybrała po raz kolejny drogę politycznej hucpy.

Krzyki, obelgi to jedyne co opozycja wniosła do tej ustawy. Po wyniku głosowania nie było euforii bo być jej nie mogło. Odrzucenie ustawy pozbawiło opozycję w fatalnym społecznym przekazie. PIS dowiódł, że cokolwiek w tym zakresie robi natomiast opozycja znalazła się z przysłowiową ręką w nocniku.

Zawaliła się cała strategia  opozycji, która miała doprowadzić do upadku PIS-u. Okrzyki, z poselskich ław,  do dymisji były kwileniem dorzynanego wieprza.

Trudno jest rządzić krajem w którym opozycja nie ma żadnych alternatywnych rozwiązań poza obrażaniem politycznych konkurentów. Mam gorącą nadzieję, że wyborcy będą mieli takie zachowania opozycji na uwadze przy wrzucaniu kart do urn.

OPOZYCJO !!! Aby rządzić należy cokolwiek mądrego społeczeństwu zaproponować. Pomysł z wyborem na szefa PO niemieckiego najemnika przynosi pomału efekty. Nikt rozsądny z tym człowiekiem w Polsce rozmawiał nie będzie a tym bardziej nie uwierzy w to co on i jemu podobni chcą przekazać Polakom. 

Permanentnie wyznawana nienawiść do PIS do społeczeństwa już nie trafia 

Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale