0 obserwujących
93 notki
41k odsłon
  600   0

III RP… państwo, które nie zasługuje by istnieć.

 Polacy zasłużyli na państwo, na swój kraj, na prawdziwe państwo a nie układ mafijno-komunistyczny jakim jest III RP.

Czy można nazwać normalnym państwo, które jest podejrzane o przekręty na budowę własnych dróg i inne państwa muszą zamrażać nam pieniądze oraz żądać wyjaśnień w sprawie „nieprawidłowości przy przetargach i inwestycjach”? To trochę tak, jak okładanie się po twarzy albo robienie we własne gniazdo. Chyba, że CI na górze nie uważają tego za swój kraj a ich przysięga pracy i działania dla dobra Polski jest o kant d…

Czy normalny jest kraj, w którym złoty medalista olimpijski, mistrz Adrian Zieliński musi oddać swoje stypendium aby ratować klub, który go wychował a Polsce dał mistrza olimpijskiego? Czyli jak najbardziej Premier pokaże się z olimpijczykami, uściska ich i będzie się uśmiechał w świetle reflektorów ale nie da ani grosza aby docenić, ulżyć czy wspomóc polski sport, polskich sportowców, aby wybili się troszkę wyżej ponad pospolity poziom mierności.

Czy normalny jest kraj, w którym politycy bawią się zarządem LOT, tańczą obertasa z transami, wnioskują o Marszałka homo-niewiadomo (jak to się popularnie mówiło jeszcze parę lat temu), gdzie Palikot porównuje pana/panią Grodzką do Chrystusa Jezusa a Sejm zamiast zajmować się rzeczami ważnymi bierze kasę za to, że kręci się jak cyrkowa karuzela.

Czy normalne jest państwo gdzie Premier grozi palcem politykom konserwatywnym i jednoznacznie pokazuje, - nie ma w PO pluralizmu, jest moja myśl i sondaże, o które będziemy się zabijać. Co więcej, tłumaczy jak należy rozumieć wypowiedzi ministrów – bo sam minister nie wie co ma na myśli a ludzie, głupi, prostaki nie wiedzą jak rozumieć słowa docierające do ich uszu. Wujku Donaldzie – wytłumacz nam!

Czy normlane jest państwo, w którym komendant w Łebie Marek Kwaśniak, daje dobre rady swoim kolegom przedsiębiorcom jak przy pomocy mafii rozprawić się z konkurencją? Prawda, jaki łebski komendant, rady od serca.

Czy normalnym państwem jest III RP ? W której często policja, straż miejska i zafajdana ochrona stanowią jedną sitwę, która narusza nasze prawa i wolności i bardziej przypominają dzięki paramilitarne bandy niż stróżów prawa.

Polska, jako III RP nie zasługuje by istnieć i pomnażać patologie systemu, by być robaczywym gniazdem muszym, w którym politycy jak larwy wylęgają się i radują się w pasożytowaniu na zdrowym organizmie naszej wielkiej ojczyzny, Polski.

 

Polska i Polacy, jako cudowny kraj i naród, istota o niesamowitej i przepięknej historii, krwi przelanej za chwałę, sprawiedliwość i wolność zasługuje na lepszy system, polityków i ustrój.

Być może powinna być to monarchia a być może prawdziwa republika, na wzór Amerykański?

Wszystko, byle nie to co jest teraz. Czas coś zmienić, bo kto nie ryzykuje ten ginie!

Sanjuro

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale