264 obserwujących
1290 notek
2236k odsłon
  2547   33

Kapcie Jarosława Kaczyńskiego

image


Już o tym pisałem około trzy miesiące temu. Ale oczywiście nic się nie przedarło przez twarde łby tych, którzy bez zapoznania się z czymkolwiek wszystko i tak wiedzą lepiej. 

https://www.salon24.pl/u/wtemaciemaci/1240715,vis-maior-a-kapcie-jaroslawa-kaczynskiego


Portal dziennika "Rzeczpospolita" opublikował w sobotę wyniki sondażu, w którym zapytano uczestników, który z dwóch liderów największych partii w Polsce - Jarosław Kaczyński czy Donald Tusk - bardziej dzieli Polaków.

Na tak zadane pytanie 40,5 proc. respondentów odpowiedziało: Jarosław Kaczyński.


No to teraz ruszą kolejne naj- naj- najobiektywniejsze sondaże, skoordynowane tak, żeby w dniu ogłoszenia ciszy wyborczej przed wyborami 2023 roku każdy już wiedział, że 104% Polaków uważa, że Jarosław Kaczyński jest winien temu, że kury jaj nieść nie chcą, a krowy przestały dawać mleko.


Na razie, żyjecie jeszcze w kraju względnie demokratycznym, więc z samej tylko nienawiści do Kaczora zagłosujecie za kasą z Unii, praworządnością, spokojem i ciepłą wodą w kranie, czyli PO, a Kaczorowi dacie kopa.


Wykopanie Kaczora to będzie ostatni tryumf demokracji w Polsce, bo przed następnymi wyborami PO i Unia przypilnują, żeby już nigdy nie mogło się wydarzyć wybranie do władzy nie tych, co trzeba.


Nie jest co prawda takie zupełnie pewne, czy wam tę kasę odkorkują.  Rozgrzana Unia, idąc za ciosem, może wam ustawić nowe kamienie milowe, np. 200% karny podatek na mięso, albo jeszcze lepiej wybicie wszystkich krów i drobiu, bo, wicie rozumicie, te zwierzęta pierdzą metanem i planetę psują. Jeść przecież możecie dużo zdrowszy wegański koncentrat z trawy i buraka pastewnego, bez potrzeby przepuszczania tej paszy przez szkodliwą środowiskowo krowę. 


No, ale za to radości nie będzie końca, żeście tak się Kaczorowi odwinęli, że mu kapcie pospadały.


Przy okazji spowodujecie upadek Ukrainy i wydanie jej narodu w ręce rosyjskich morderców – zdrada, którą Ukraińcy będą Polakom pamiętać do końca świata. Czołgi rosyjskie staną na Bugu, zamiast na Dnieprze. Nastąpi całkowite załamanie stosunków z USA z powodu abrogacji przez Polskę powinności sojusznika. Potem będzie rozbrojenie Polski, rozpędzenie WOT i unieważnienie kontraktów na broń, bo przecież nikt nie zagraża. Potem będzie marginalizacja Polski w NATO, praktyczna utrata suwerenności, oraz nieustający festiwal zdrajców, durniów i pieczeniarzy, ciągnących każdy do siebie ten sławny Sienkiewiczowski 'postaw sukna'. Nikt się już o was nie upomni, jak przyjdą do was po mienie bezspadkowe.


Dość drogo za ciepłą wodę...


Ale za to będziecie mieli magiczne kapcie, te kapcie, co Kaczorowi spadły. Po paru miesiącach zacznie co bystrzejszym świtać, że Kaczora już nie ma, a era powszechnego dobrobytu ani rusz nie chce nadchodzić, a nawet jakby wręcz przeciwnie. Węgla ani cukru od tego nie przybyło, benzyna jak droga była tak droga została, a emerytury ani trochę bardziej godne się nie zrobiły.


Po jakimś czasie te magiczne Kaczorowe kapcie umieścicie w kryształowym relikwiarzu na Jasnej Górze. Będą do nich chodzić pielgrzymki, najpierw piesze, a potem na kolanach, aby w mistycznej obecności kapci śpiewać "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie".


Ale mądry i dobry Pan Bóg, który wiele razy dawał przejrzyście do zrozumienia, że najchętniej pomaga tym, którzy sami sobie pomagają, pozostanie głuchy na wasze suplikacje, bo gdzie tu sens zwracać wolną Ojczyznę Polakom po to, by ją przepieprzyli po raz kolejny, za parę starych kapci i ciepłą wodę w kranie.


Lubię to! Skomentuj123 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka