Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
227 obserwujących 896 notek 1755961 odsłon
Stary Wiarus, 17 maja 2018 r.

Tempora mutantur, czyli degrengolada

1301 48 0 A A A

W grudniu 1981 roku, prezydent Ronald Reagan spotkał się w Oval Office z Alojzym Mazewskim, prezesem Kongresu Polonii Amerykańskiej.

image

W czerwcu 1983 roku, prezydent Ronald Reagan pofatygował się do Chicago specjalnie po to, aby spotkać się z Alojzym Mazewskim i kierownictwem KPA i wygłosić propolskie przemówienie ze stopni siedziby KPA, Polish National Alliance Hall.

http://www.presidency.ucsb.edu/ws/index.php?pid=41507


W maju 2018 roku prezydent RP Andrzej Duda został przyjęty przez Stevena Fulopa, burmistrza Jersey City, który określił polskiego Marszałka Senatu jako antysemitę, białego nacjonalistę i negacjonistę Holocaustu. Burnistrz Fulop otrzymał od Prezydenta Dudy książkę o Katyniu i obiecal, że ją w wolnej chwili przeczyta.

https://twitter.com/StevenFulop/status/996891503002898437

image


imageOpublikowano: 17.05.2018 03:53. Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 04:23.
Autor: Stary Wiarus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie


BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @PK2  Pan jest inteligentny inaczej? Wiadomo jak.
  • Z tymi polskimi guzikami jest coś nie tak. Ile razy się mów 'nie oddamy ani guzika', to zaraz...
  • @Amstern  Jest trojkąt kielecki, oparty wierzchołkami o miejsca - gdzie diabeł mówi...

Tematy w dziale Polityka