Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
227 obserwujących 897 notek 1757276 odsłon
Stary Wiarus, 11 sierpnia 2018 r.

Całuję Twoją dłoń, Madame

458 7 0 A A APolicjant lub konsultant policji, który wymyślił rozpraszanie demonstracji opozycji totalnej poprzez głaskanie po rękach demonstrujących studentek UW, zasługuje na awans, premię i uścisk dłoni ministra spraw wewnętrznych .


Jak się bowiem okazuje, pieszczotliwe dotknięcie przez umundurowanego cis-samca dłoni prawdziwej feministki, genderystki, lub osoby identyfikującej się z którąś z 61 spośród 63 istniejących płci – naturalnie poza cis-samcami i cis-samicami, dawniej mylnie zwanymi mężczyznami i kobietami – jest skuteczniejsze niż pałki szturmowe, armatki wodne, gaz łzawiący i pociski gumowe z broni gładkolufowej razem wzięte.


Potępienie cis-samców nie jest w tym wypadku proste. Głaskanie to nie jest w oczywisty sposób akt przemocy. Śladów nadających się do pokazania w ZDF, BBC i CNN nie pozostawia. Molestowanie seksualne to nie jest, bo niezależnie od płci posiadacza trudno przedstawić dłoń jako narząd płciowy, nawet jeżeli onaniści są odrębnego zdania. Seksizm to nie jest, bo policjanci gotowi są głaskać dłonie wszystkich 63 płci. Rasizm to nie jest, bo gotowi są głaskać dłonie każdego koloru. Mobbing to nie jest, o ile tylko jeden policjant głaszcze jedną dłoń. Ageism to nie jest, jeśli głaszczą równo, od dzieci do starców.  


Chyba znaleźli sposób na te panny. Fatalna historia – one marzą, by policja którąś odstrzeliła z broni gładkolufowej, poraziła paralizatorem, zmasakrowała, skopała, rzuciła na glebę, spłukała armatką wodną, zagazowała, skuła w kajdany i zawlokła do lochu. A tymczasem ta bezczelna policja głaszcze je po dłoniach i przemawia uspokajającym głosem.


Idźmy zatem dalej. Zatrudnić weteranów Pomarańczowej Alternatywy jako konsultantów ds. rozpędzania demonstracji bez użycia przemocy, metodą ciągnięcia łacha. Zabić totalnych śmiechem. Głaskać po dłoniach. Całować w czoło. Sypać z helikopterów płatki różane. Zamiast gazu łzawiązego, rozpylać perfumy dobrego gatunku. Pojazdy policyjne opleść girlandami kwiatów.


PS.
 Podczas wgłębiania się w literature dotyczącą liczby istniejących płci (obecnie 63, zob. https://apath.org/63-genders/) poczułem się dotknięty karygodną postawą wykluczenia praktykowaną przez polskie środowiska LGBTI.

Bo to oczywiście nie jest już od dawna żadne LGBTI, tylko LGBTIQAA (lesbian, gay, bisexual, transgender, intersex, questioning, asexual, and allies).

Jako osoba A, czyli asexual (z powodu wieku), czuję się tak obrażony tym pominięciem, że postanowiłem wystąpić ze stosownym pozwem o dyskryminację do trybunałów w Strasbourgu, Luksemburgu i Hadze.

Ból odrzucenia przez polskie środowisko LGBTI mojej samoidentyfikacji jako A, może ukoić tylko pierdylion euro zasądzonych od wszystkich polskich tęczowych fundacji lekceważących osoby A.

Opublikowano: 11.08.2018 09:14. Ostatnia aktualizacja: 11.08.2018 10:26.
Autor: Stary Wiarus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie


BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ja się z panem zasadniczo zgadzam, ale w takim razie co czynić należy, jeśli alternatywą...
  • @BGnatowski Problemem nierozwiązanym nigdzie gdzie jest względnie swobodny dostęp do broni...
  • @aadvark Co ja ci poradzę na to, że innowacje pokazują się najpierw w artykułach z górnej...

Tematy w dziale Społeczeństwo