Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
226 obserwujących 881 notek 1730993 odsłony
Stary Wiarus, 2 listopada 2018 r.

Deklaracja z Marrakeszu

410 8 0 A A A

W związku z zapytaniami PT Publiczności Krajowej, co to za tajemniczy dokument podpisany został przez Polskę dn. 2 maja 2018 roku w Marrakeszu, służę linkiem:


https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf 


Deklarację i plan działań podpisały w Marrakeszu AUSTRIA, BELGIA, BENIN, BUŁGARIA, BURKINA FASO, WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA, KAMERUN, REPUBLIKA ŚRODKOWOAFRYKAŃSKA, CZAD, KONGO, WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ, CHORWACJA, CYPR, REPUBLIKA CZESKA, DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGO,, DANIA, GWINEA RÓWNIKOWA, ESTONIA, FINLANDIA, FRANCJA, GABON, GAMBIA, NIEMCY, GHANA, GRECJA, GWINEA, GWINEA-BISSAU, IRANDIA, WŁOCHY, ŁOTWA, LIBERIA, LITWA, LUKSEMBURG, MALI, MALTA, MAURETANIA, MAROKO, HOLANDIA, NIGER, NIGERIA, NORWEGIA, POLSKA, PORTUGALIA, RUMUNIA, SÃO TOMÉ , SENEGAL, SIERRA LEONE, SŁOWENIA, SŁOWACJA, HISZPANIA, SZWECJA, SZWAJCARIA, TOGO, TUNEZJA i WIELKA BRYTANIA.

Odmówiły podpisania deklaracji WĘGRY.

Gdzie w Polsce opublikowano ten dokument, i dlaczego nigdzie?


Post scriptum: 

Dokument źródłowy ogólniejszej i bardziej odlotowej propozycji ONZ,  Global Compact for Migration (GCM),
jest tutaj:

https://www.un.org/pga/72/wp-content/uploads/sites/51/2018/07/migration.pdf

To jest 'final draft', który ma być podpisany na konferencji w Maroko 10 – 11grudnia 2018. Żadnych zmian w dokumencie już się nie przewiduje. USA, Australia, Austria i Węgry mówią, że nie podpiszą.


Jeszcze bardziej odlotowa propozycja ONZ, Global Compact for Refugees (GCR), jest tutaj:

http://www.unhcr.org/gcr/GCR_English.pdf

Będzie dyskutowana w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ przed końcem 2018 roku.


Opublikowano: 02.11.2018 14:26. Ostatnia aktualizacja: 03.11.2018 10:38.
Autor: Stary Wiarus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Forum Żydów Polskich  No właśnie. I ja nie pojmuję dlaczegp.Czy dlatego może, że...
  • @Marek Żółkoś  Już masz sześciu. Jeszcze 44.
  • @Mirobart  Przy okazji, na złość Kaczyńskiemu proszę odmrozić sobie ucho.

Tematy w dziale Polityka