Ars Longa Vita Brevis
Krótko (albo i nie) o rzeczach ważnych i nieważnych
10 obserwujących
24 notki
43k odsłony
272 odsłony

Znaki na niebie

Znaki na niebie? Krzysztof Hoffmann
Znaki na niebie? Krzysztof Hoffmann
Wykop Skomentuj7

...a na niebie nad św. Florianem, w biały dzień, pojawił się świetlisty krzyż.

Czy to komunikat z Góry, że lewusy i zboczeńcy zagrażają naszej drogiej katolickiej wierze z jednej strony, z drugiej zaś ją atakują jakieś Żydy, euromasoneria, Tusk, ciapate i frau Merkel na dokładkę?

Czy to komunikat z Góry, że prawusy wespół z rycerzami Marii, naziolami, kibolami, katologią i zawodowymi wrzaskunami osiągają już top level paranoi i absurdu i za chwilę, maszerując, tupiąc i hajlując zniszczą świat by go ratować (a przynajmniej tak im się wydaje) ?

Czy to komunikat z Góry, że i jedni i ci drudzy, poprzez usta polityków oraz swoje własne, wypiardują takie farmazony i herezje, że cierpliwy zwykle Stwórca ma już po szczyt czapki fanaberii swego "dzieła", w szczególności zaś Sarmatów, których obserwując ma ochotę stłuc się własną pięścią bowiem ma świadomość, że sam sobie to uczynił? I jeżeli się nie ogarniemy w jakimś bliskim i dającym się przewidzieć czasie, weźmie sprawy w swoje ręce i podeśle nam kontrolnie parę plag, szarańczę, czterech Jeźdźców albo jakiś mały potop?

Jedno jest pewne. Znaki na Ziemi (a teraz już i na Niebie) jasno pokazują, że nasz Dobry Ojciec ma już nas serdecznie dość. Kupujcie Arki, wkrótce koniec świata.

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo