Nie samym njusem żyje człowiek
"Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda." Charles-Maurice de Talleyrand
51 obserwujących
279 notek
539k odsłon
1546 odsłon

Barbarzyńcy są wśród nas

Wykop Skomentuj40

Nie potępiam zwariowanych feministek, gdy twierdzą, że „mój brzuch to moja sprawa” i popierają prawo do zabijania dzieci nazywając to wolnością.

Nie potępiam homoseksualistów, którzy chcą zawierać związki małżeńskie i adoptować dzieci, bo – jak twierdzą – mają prawo do szczęścia.

Nie potępiam zwolenników eutanazji, którzy twierdzą, że istnieją osoby podlegające dyskryminacji prawnej, gdyż nie mogą skorzystać z prawa do eutanazji z tego powodu, że są albo nieświadome albo mają niewłaściwy wiek do wyrażania własnej woli, bo rozumiem ich dążenie do równości.

Nie potępiam tych, którzy dla ostatecznego prymatu laickiej wersji świata chcą definitywnie usunąć z kalendarza wszelkie konotacje religijne, które mogłyby kojarzyć poszczególne daty z Wielkanocą lub Bożym Narodzeniem, bo tego wymaga od nich ideologia.

Nie potępiam tych, którzy chcą zburzyć pojęcia męskości i kobiecości i móc je definiować na nowo w ramach płci kulturowej, bo biologia jest zbyt opresyjna.

Nie potępiam.

Gardzę nimi a jednocześnie brzydzę się a przede wszystkim uważam, że należy się przeciwstawić ich barbarzyńskiej kulturze. To są współcześni Hunowie, którzy chcą dokonać dekonstrukcji świata, który znamy i wprowadzić do niego własne dzikie prawa i obyczaje. Nie ma w ich świecie miejsca na tolerancję dla innych wartości. Tolerancja to maska, która spada, gdy pozwolić im na zdobycie władzy. Nawet odrobiny władzy.

Przykłady?

Kanadyjska minister Laurel Broten powiedział, że Bill 13 czyli ustawa antydyskryminacyjna zabrania krytykowania aborcji, gdyż pozbawianie kobiet prawa do wyboru jest mizogynią.

Poseł kanadyjskiego parlamentu Ontario Glen Murray stwierdził, że katolicy nie mają już prawa wygłaszać swoich sądów o homoseksualizmie, bo tego właśnie zabrania Bill 13.

Szwedzki Riksdag zakazuje krytykować środowisk LGBT oraz imigrantów.

Lewackie ideologie zniosą wszystkie wolności, które będą zagrażać ich władzy, które będą zagrażać jedynej słusznej narracji.

Polityczna poprawność jest cenzurą. Zakaz krytykowania oznacza koniec wolności słowa. Prawo do posiadania wolności sumienia jedynie do sfery prywatnej jest faktyczną eliminacją wolności sumienia skoro nie można praktykować wynikających z niego nakazów.

Lewacy zawsze mówią o postępie. Dla mnie istotny jest jedynie postęp technologiczny. Dla człowieka a nie przeciw niemu. Dla mnie postęp moralny ludzkości nie istnieje a prawa naturalne są wieczne. Człowiek nie stworzył świata ani nie stworzył życia. Wreszcie – ani zabijanie dzieci ani małżeństwa homoseksualne nie są postępem.

Lewacka ideologia nie zna granic. Nie ma w niej pierwiastka samoograniczającego. Nie istnieją dla niej prawa, których nie da zmienić lub obalić. Nie ma, bo człowiek jest w tej ideologii tylko i wyłącznie inteligentniejszym zwierzęciem, tylko i wyłącznie bytem materialnym.

Kwintesencją lewactwa jest skandal związany z organizacją Planned Parenthood, której pracownicy omawiają z potencjalnym nabywcą ceny tkanek z zabijanych dzieci oraz chwalą się uzyskaniem wysokiej sprawności w takim przeprowadzaniu aborcji, aby nie niszczyć tych organów, które są przedmiotem zainteresowania kupców.

Do bardzo ciekawej wymiany zdań przed Izbą Reprezentantów Florydy, gdy sprawie sprzeciwu aborcjonistów wobec prawa nakazującego ratowanie życia dzieci urodzonych w trakcie nieudanych aborcji zeznawała Alisa L. Snow (Florida Alliance of Planned Parethood Affiliates).

 Pytanie:  „Niełatwo mi zadać to pytanie, ponieważ doprawdy trudno uwierzyć, że taka mogłaby być rzeczywistość.(…) Jeśli dziecko urodzi się żywe w wyniku nieudanej aborcji, co, zdaniem Planned Parenthood, powinno stać się z tym walczącym o życie dzieckiem?”. 

A.L. Snow: „Planned Parenthood uważa, że decyzja powinna należeć do kobiety, jej rodziny i lekarza".  

Pytanie: ”Co się dzieje w sytuacji, gdy dziecko jest żywe, oddycha, porusza się. Co wasz lekarz robi w tym momencie?”  

A.L. Snow: „Decyzja powinna być podjęta przez pacjenta i lekarza”. 

Pytanie: „Myślę, że w tym momencie pacjentem jest dziecko walczące o życie, nieprawdaż?” 

 A.L. Snow: "To jest bardzo dobre pytanie". Tej odpowiedzi towarzyszy nerwowy uśmiech. "I naprawdę nie wiem, jak na nie odpowiedzieć". 

Nie wie jak odpowiedzieć. Jakie to symptomatyczne.

Podsumowanie dziennikarza Marty Durena: „Ci, którzy wspierają prawo dzieci do urodzenia się od dawna twierdzą, że jeśli nie uznamy poczęcia za początek życia człowieka, to decyzja, od kiedy się ono zaczyna pozostaje kwestią umowną. (…) Jeśli dziecko może zostać zabite w łonie matki, to nie istnieją żadne przekonujące argumenty - ani logiczne ani moralne – na rzecz tego, że dziecka nie można zabić po porodzie, porzucić w kuble ze śmieciami, wrzucić żywcem do spalarni odpadów lub otruć w żłobku". 

Tyle o postępie, który chcą wprowadzić barbarzyńcy. Barbarzyńcy tym więksi, gdy zważyć, że Planned Parenthood to organizacja wywodząca się ze wcześniejszych organizacji popierających aktywną eugenikę a jednym z liderów programu eugenicznego w USA była obecna guru feministek M. Sanger.

Barbarzyńców nie da się tolerować. Do barbarzyńców nie stosuje się słynnego zdania Nicolasa G. Davili o tym, że tolerancja to pamiętanie, iż to, co tolerujemy na nic więcej nie zasługuje.

Barbarzyńcy nie zasługują na tolerancję.

Wykop Skomentuj40
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale