19 obserwujących
393 notki
446k odsłon
  3028   13

Lewicowa aktywistka napiętnowała właściciela lokalu, za homofobię i seksizm. Efekt kabaret

   Właściciel restauracji ze względu na symbolikę, którą kandydatka do pracy się posługiwała, odmówił jej zatrudnienia. To wystarczyło, aby Maja Staśko jedna z lewackich aktywistek zamieściła rozmowę z właścicielem na Facebooku- ...Wczoraj rozmawiałam z homofobicznym i seksistowskim człowiekiem, który odmówił zatrudnienia dziewczyny z błyskawicą na profilowym, nazywając ją „debilką”. Dzisiaj na grupkach pojawił się fake news, że chodzi o Mojito Casa Latina, przez co oceny w tym miejscu z 5 spadły do 2. A to nie ten lokal! Jest mi niesamowicie przykro, że ten lokal padł ofiarą takiej sytuacji, rozmawiam teraz z osobami, które tam pracują i są załamane...

   Można tylko pogratulować pani Staśko pomysłu i sposobu jego realizacji. Ostatnimi czasy zajmowałem się tematyką patolewicy i muszę stwierdzić jedno. Jaś Kapela w „utworze poetyckim” pod wieloznacznym tytułem „Jesteśmy debilami” ma rację. W jego naturalnym środowisku występuje ich bardzo wielu- ...Jesteśmy debilami, i Ty, i ja, i Trump. Jesteśmy debilami, wie o tym cały świat... Na razie Polska wie, ale spokojnie świat też się dowie. Pytanie, które nasuwa się po tym mało inteligentnym wpisie pani Staśko. Co zamierza zrobić, aby zaradzić tej mało komfortowej dla załogi Mojito Casa Latina sytuacji?

   Taki na to aktywistka ma pomysł- ...Wejdziecie tam i zostawicie im dobre oceny dla zrównoważenia hejtu?... Właściciel dla zrównoważenia hejtu powinien adwokata zatrudnić i sądownie swoich roszczeń dochodzić, żeby aktywistka wiedziała jak to sama zresztą pisze, że ...podawanie nieprawdziwych informacji to nie jest rozwiązanie, nigdy... I kosztownym to rozwiązanie powinno być. Zawsze!


Lubię to! Skomentuj70 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo