Blog
W drodze
Zbyszek
Zbyszek Chyba pielgrzymem
38 obserwujących 1029 notek 671421 odsłon
Zbyszek, 3 grudnia 2018 r.

Globa Warmining czyli komputerowa zabawa

156 6 0 A A A

Są 32 modele komputerowe na podstawie których UN przewiduje zmianę pogody i globalne ocieplenie. Wszystkie modele to zespoły komputerów i specjalnego oprogramowania, wszystkie fundowane przez jakieś tam fundusze rządowe.

31 modeli komputerowych prognozuje o wiele większe ocieplenie niż to, które po jakimś czasie okazuje się pomierzone. JEDEN model tylko zgadza się z RZECZYWISTOŚCIĄ. Nie będę pisał który, bo... tak będzie lepiej :) Ale rozmowę z Fox News warto posłuchać i obejrzeć, choćby w kontekście Katowic i CO2.

Dr. Patrick Michaels, director of the Center for the Study of Science at the Cato Institute, mówi w nim. m.in. (oprócz ujawnienia, który model komputerowy daje wyniki zgodne z rzeczywistością):

"To zostało ujawnione przez Science Magazine. W drugiej połowie 2016 roku ukazała się praca Francuskiego uczonego zajmującego się modelowaniem klimantu zatytułowana "Sztuka i nauka modelowania klimatycznego". W tym dokumencie mówi on o PARAMETRYZOWANIU tych modeli tak, aby otrzymać "Oczekiwany, akceptowalny zakres wyników".

"Więc to naukowcy, a nie nauka są tymi, którzy określają o ile wzrośnie temperatura. I wielu ludzi tego nie wie."Opublikowano: 03.12.2018 15:34. Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 15:44.
Autor: Zbyszek
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

http://camino.zbyszeks.pl/

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Wow... W świecie miałkości taki wywiad to skarb pod każdym względem. Dzięki! W zdaniu: "...
  • Dzieci to POTRAFIĄ! :) A poza tym, może coś zamiast..
  • Chciałoby się powiedzieć "Chrześcijaństwo! - głupcze!" Tyle, że to, czym jest...

Tematy w dziale Rozmaitości