40 obserwujących
1075 notek
723k odsłony
162 odsłony

Globa Warmining czyli komputerowa zabawa

Wykop Skomentuj6

Są 32 modele komputerowe na podstawie których UN przewiduje zmianę pogody i globalne ocieplenie. Wszystkie modele to zespoły komputerów i specjalnego oprogramowania, wszystkie fundowane przez jakieś tam fundusze rządowe.

31 modeli komputerowych prognozuje o wiele większe ocieplenie niż to, które po jakimś czasie okazuje się pomierzone. JEDEN model tylko zgadza się z RZECZYWISTOŚCIĄ. Nie będę pisał który, bo... tak będzie lepiej :) Ale rozmowę z Fox News warto posłuchać i obejrzeć, choćby w kontekście Katowic i CO2.

Dr. Patrick Michaels, director of the Center for the Study of Science at the Cato Institute, mówi w nim. m.in. (oprócz ujawnienia, który model komputerowy daje wyniki zgodne z rzeczywistością):

"To zostało ujawnione przez Science Magazine. W drugiej połowie 2016 roku ukazała się praca Francuskiego uczonego zajmującego się modelowaniem klimantu zatytułowana "Sztuka i nauka modelowania klimatycznego". W tym dokumencie mówi on o PARAMETRYZOWANIU tych modeli tak, aby otrzymać "Oczekiwany, akceptowalny zakres wyników".

"Więc to naukowcy, a nie nauka są tymi, którzy określają o ile wzrośnie temperatura. I wielu ludzi tego nie wie."Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości