59 obserwujących
1021 notek
1184k odsłony
  409   4

Nadchodząca zima osądzi Dobrą Zmianę

Ostatni sondaż pokazał, że kłótnia w Konfederacji, która ku radości wielu miała ją ostatecznie wyrzucić poza Sejm okazała się przedwczesną. Konfa zaczęła ponownie  piąć się do góry z poparciem społecznym. Czyja to zasługa? Oczywiście Jarosława Kaczyńskiego i jego zaciężnych, w tym przyjaciół z PO, SLD, PSL oraz tęczowych. Im bardziej kasowali tym bardziej przegrywali.

Mimo to na pro rządowym, lewackim Salonie 24  trwa oczywiście, w koło Macieju,  radosna nadinterpretacja faktów, które brzmią niczym stare, wypróbowane  wehrmachtowskie doniesienia OKW z frontu wschodniego, ale prości ludzie i tak wiedzą swoje, że bujaj was a nie nas.

Upadku PiS nie zatrzyma już nic, chyba że sfałszowanie zbliżających się wyborów parlamentarnych, ale wtedy agonia polityczna tego w gruncie rzeczy zdradliwego socjalistycznego ugrupowania określającego się jako narodowo-prawicowe dokona się jeszcze szybciej, niż sądzą jego wyznawcy. Poza tym, ci co przejmą władzę z dłoni prezesa przejmą ją zgodnie z dyrektywą ustaloną w Magdalence: "My nie ruszamy was, a wy nie ruszacie nas".

Oczywiście w kuluarach na Nowogrodzkiej świetnie o tym wiedzą, że władza przejdzie z rak do rąk, stąd te zakłamane historyjki o agenturze i agentach rozsianych po mediach oraz zapowiedź roli ABW aby wolnych ludzi zlikwidowała sądownie, czyli zatkała im gęby w imię motta Obamy, że "blogi internetowe zagrażają demokracji".

Heh, przygadywał kocioł garnkowi. Jak się czyta na SG Salonu 24 te info kłamstwa, bo przecież nie uczciwe doniesienia z frontu wojny domowej na Ukrainie - tak, tak Adamek ma rację - oraz czyta równie zakłamane, komentarze różnych trolli, Grażynek i Januszków pod tymi artykulikami, to się normalnemu Polakowi chce jechać zwyczajnie do Rygi.

Tymczasem wojna na Ukrainie jak to opowiadają jest w obecnej chwili już nie tyle wojną domową w ramach rekonstrukcji ZSRR, ile wojną zastępczą, formą przygotowania się świata do wojny właściwej, w której oszalały PiS postanowił wziąć udział wplątując w nią rękoma swoich najemników naród polski.

Szczerze? Prędzej sam się unicestwi nim zniszczy kraj. Mimo że poczynił pierwszy krok rozbrajając na rzecz Kijowa polskie wojsko. Poza tym, na horyzoncie  pojawi się zresztą zima, i wtedy to nie PiS, ale to ona pokaże ile warta jest  polityka szacownych myślicieli z tzw. Dobrej Zmiany. Nie takich chojraków pani Zima  sprowadzała do parteru. Napoleon, a ostatnio Hitler, o którym pisano:

Hitlerze, Hitlerze

co pod Moskwą stoisz

Czy na Włocha czekasz

czy się ruskich boisz?

Na Włocha nie czekam

Ruskich się nie boję

Dupa mi przymarzła

więc pod Moskwą stoję.

Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale