Pogodny Pogodny
152
BLOG

Lewica zapowiada legalizację małżeństw jednopłciowych i nie tylko

Pogodny Pogodny Społeczeństwo Obserwuj notkę 24

Wiecie dlaczego mimo wszystko jestem antysemitą? Ano dlatego że bracia moi swoje szkodliwe rządy koniecznie chcą wprowadzać w nie swoich krajach. Taka polityka się na nich pewnie z czasem zemści, jak zemściła się w latach trzydziestych w Niemczech oraz podczas II wojny światowej. Pan Bóg z pewnością sporą rzeszę z nich ocali, ale patrząc w zapisy Tory boleśnie ociosa.

Nie piszę tutaj o żydowskim święcie państwowym jakim jest Chanuki,  które to od pewnego czasu stało się przykrą podwaliną dla polskiego kodeksu karnego, ale o różnych dziwnych pomysłach, jakie reprezentanci narodu wybranego usiłują na różne sposoby zaszczepić w narodach pośród których żyją.

Oto np. w Polsce, poseł Lewicy Anna Maria Żukowska, była przewodnicząca Młodzieżówki Żydowskiej w Rzeczpospolitej, a obecnie  przewodnicząca klubu Lewicy w Sejmie RP zapowiedziała w Radiu Plus złożenie projektu wprowadzającego w Polsce tzw. małżeństwa jednopłciowe. Ten szkaradny, amoralny pomysł pragnie ona wcielić w życie wraz ze swoimi kolegami i koleżankami w  bez oglądania się na  polską tradycję i światopogląd religijny Polaków.

"Wydaje się - mówi poseł Żukowska -że nie ma szans na poparcie prezydenta Andrzeja Dudy, więc złożymy go bliżej wyborów prezydenckich." 

Aha, czyli jak będą problemy z prezydentem to znowu zablokujemy go gdzieś tam jakimś autobusem, aby później ogłosić swojego, z pomocą którego przegłosujemy co tylko będziemy chcieli. Poseł Żukowska jest bowiem przekonana, iż sympatyków dla jej projektu jest w Platformie Obywatelskiej wystarczająco dużo aby wspomniany projekt wszedł wżycie.

Ale to nie wszystko. Żukowska zapowiada również że "skoro w tej chwili mają możliwość adopcji dzieci małżeństwa różnopłciowe, no to tak samo analogicznie będą miały te jednopłciowe."

Nie wiem co w/g Żukowskiej oznacza pojęcie "małżeństwa różnopłciowe", pewnie coś głupiego, ale w mojej ocenie tej pani generalnie wcale nie chodzi o adopcję, czy szczęście sodomitów. Ona swoim projektem wraz z innymi podobnymi jej osobnikami dąży bowiem z premedytacją do biologicznego zlikwidowania narodu polskiego. To powinniśmy mieć głównie na uwadze kiedy ponownie będziemy przejmować władzę z rąk zdeprawowanych, ekologicznych kosmopolitów, być może w wyniku jakieś rewolucji,  będących wyraźnie na usługach Złego. Generalnie szkoda mi poseł Żukowskiej. Sama sobie kopie głęboki grób w Szeolu, ale o tym dowie się kiedy znajdzie się po tamtej stronie, kiedy to sam diabeł złapie ją mocno za kark i pociągnie  w otchłań męczarni.

Pogodny
O mnie Pogodny

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo