32 obserwujących
558 notek
709k odsłon
601 odsłon

Kto stoi za Żydami w Polsce?

Wykop Skomentuj54

Ostatnio sporo się dzieje w związku z JUST ACT. Grzmią Żydzi wyzywając publicznie Polskę oraz rządzących od antysemitów. Grzmi też totalna opozycja, która ustami Schetyny i Cimoszewicza chce zabłysnąć na firnamencie  nieba PiS. Swoje racje wykłada również, - z sensem zresztą - i Konfederacja. Kto jednak mówi prawdę? Kto jest wobec tego szpiegiem, kto agentem wpływu, kto  wreszcie zdrajcą  polskiej racji stanu. Wydaje mi się, że rzeczywistość powoli uchyla nam rąbka tajemnicy w tym względzie.

Dowodem tego są sami... Żydzi. Szczególnie niezwykle interesująca jest w tym przypadku niedawna wypowiedź Gideona Taylora, który w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji dał jasno do zrozumienia, że problem roszczeń żydowskich dotyczy nie tylko majątku po polskich ofiarach holocaustu, ale również majątku po Polakach. Oczywiście Żydzi mają tutaj zdecydowane pierwszeństwo. Równocześnie Taylor żywi głęboką nadzieję, że wraz z wyborami parlamentarnymi w Polsce na jesieni sytuacja wróci do normy. W podobnym tonie wypowiadał się również szef Światowego Kongresu Żydów pan Lauder.

Spoglądam więc wstecz i przypominam sobie pamiętną  wredną zagrywkę Platformy ze sprzedażą Lasów Państwowych.  Wtedy powstrzymało ich  w tej wyprzedaży  Prawo i Sprawiedliwość. Powstrzymało bo? No właśnie, dlaczego powstrzymało?

Gdyby iść  śladem późniejszych zdarzeń,  widzimy wydawanie ogromnych pieniędzy rządowych na antypolskie instytucje żydowskie w Polsce, zaniechanie  ekshumacji w Jedwabnym, afera z delegacją żydowską w Polsce, której ponoć miało nie być a była, wejście na drogę konfliktu z Iranem, czy wreszcie słynna ustawa IPN oraz równie szybka jej zmiana pod naciskiem Izraela w willi Mossadu w Izraelu. To wszystko daje podstawy ku temu aby sądzić, że PiS powstrzymał wprawdzie wtedy zdrajców od sprzedaży, ale sam również ma ku temu ciągotki i zdradza Polskę na rzecz nowego okupanta, lub pisząc brutalniej urabia mu grunt pod wygodną okupację. Czy do końca tak jest?

Pojawiły się przecież  publiczne stanowcze zaprzeczenia prezesa i premiera że żadnych odszkodowań na rzecz Żydów w związku z ustawą 447 nie będzie. Ok. W porządku, rozumiem, ale dlaczego pojawiły się teraz? Bo wybory? I tutaj wyłazi na jaw sławny brak politycznej perspektywy rządu i jakości przewidywania, lub gorzej, brak zrozumienia mentalności żydowskiej, z którą nasz rząd za sprawą USA wszedł w styczność.

 PiS ma tutaj jedną wadę, ale to ogromną. Wyszedł on widać z założenia ( niczym zwykły Kowalski), że im bardziej będzie miły wobec sojuszników np. Izraela, tym bardziej Żydzi będą milsi wobec Polski, a USA tylko to przyklepie. Gorzej być nie może. Mentalność Żydów to przede wszystkim podział  świata na strefy fruktów i faworów, i jeśli prezes tego nie wie, to niech się nie zabiera za politykę. Poza tym, nadjordańska mentalność każe Żydom  słabszego w polityce i  interesach goja nie ratować, lecz zwyczajnie dobić. Nie rozumie tej strategii jednak ani prezes ani tym bardziej minister Czaputowicz, który z okazji końca ramadanu wydał na cześć muzułmanów uroczystą kolację, na której słodził im z obfitości serca nie wiedząc, że i ta nacja ma podobną co Żydzi tabelę moralności.

Oczywiście nie zajmujmy się teraz  muzułmanami. To nie oni wytoczyli wobec nas działa o nazwie ustawa 447. Wytoczyli ją z pomocą USA wobec nas  Żydzi i tego się trzymajmy. Dlatego powrócę do Gideona Taylora,. O  co chodziło przewodniczącemu d/s roszczeń za holocaust kiedy mówił, że po wyborach na jesieni w Polsce  wszystko wróci do normy? Czy była to klasyczna ustawka czy też niechcący pan Taylor wydał może swojego wspólnika? Bo tak się dziwnie składa że nagle ów zakonspirowany i milczący dotąd  wspólnik zaczał ostro nadawać na Polskę. Wystarczy posłuchać pieniącego się ostatnio Schetyny, a teraz Cimoszewicza. Mylę się? Czy to aby nie ci sami ludzie będący dzisiaj reprezentantami opozycji lewicowej z dużą dozą prawdopodobieństwa są tymi, którzy  kiedyś jak i teraz mają pomóc Żydom ogołocić Polskę drenując z niej na konta w Nowym Jorku owe słynne 300 mld dolarów? Natomiast majątek Polaków nie będących Żydami ma byc dla nich swego rodzaju rekompensatą w podziale łupu? Jakby się zazębiało pomału, nieprawdaż?

Czyli co Konfederacja się myli ostro atakując PiS za sojusz z Żydami? Nie, nie myli się. Powtórzę więc raz jeszcze. Polityka PiS-u zarówno w kwestii polityki wewnętrznej jak i zagranicznej jest zbudowana na naiwnym założeniu, że skoro my jesteśmy sprawiedliwi i  dobrzy, to inni również podobnie sprawiedliwością i dobrem nam powinni odpałacić. Ściąga się więc do Polski pracowitych  Ukraińców nie biorąc pod uwagę faktu, że kiedyś jakieś mocarstwo może tej ukraińskiej karty użyć na ostro i z premedytacją wobec naiwnej dziś Rzeczpospolitej. Ściąga się  także do Polski Azjatów (teraz czeka nas po Uzbekistanie transza pracowników z Nepalu) nie biorąc pod uwagę faktu, że pośród nich są także ci gotowi na wysadzenie się w imię Allaha w polskim metrze czy autobusie.

I choćby z tego powodu ktoś powinien patrzeć PiS-owi na ręce. Profesor Jerzy Robert Nowak mówił nie tak dawno, że na prawo od PiS powinna pojawić się dla jego otrzeźwienia  partia prawicowa. Właśnie się pojawiła. Sądzę, ze to dobry prognostyk na przyszłość. Niemniej PiS musi sam zmądrzeć aby dostrzec, że w walce z totalniakami sam niewiele zwojuje.

Wykop Skomentuj54
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura