54 obserwujących
5174 notki
1852k odsłony
  421   3

Lewackie paranoje - aborcja, nauka, ewolucja

Na forum S24 pojawił się bulwersujący, być może prowokatorski tekst w obronie aborcji.

Cechą lewactwa jest wrodzona skłonności do zaburzeń i realizacji własnych widzimisię, przy kompletnym ignorowaniu nauki, co jest ewidentnie  niebezpieczne dla naszej cywilizacji.

Jak głupie jest lewactwo wskazuje choćby jego stosunek do ewolucji, bo kiedyś teoria ewolucji była wypisana na sztandarach lewicy. Wspólczesna wiedza naukowa na temat ewolucji ośmiesza lewackie ideologie, więc ich argumenty są coraz bardziej kuriozalne.

Ale wróćmy do ewolucji.

Ewolucja wiąże się z pojawieniem się i stopniowym rozwojem zjawiska świadomości i wielu innych, lecz ograniczę się tu do świadomości.

Ewolucja rządzi życiem, które jest niezależne od poszczególnych organizmów, włącznie z czlowiekiem i organizmy te mogą co najwyżej życie przekazywać.

Jednocześnie, ewolucja wypracowała mechanizm podtrzymywania życia przez łańcuch pokarmowy polegający na tym, że jedne organizmy pożywiają się innymi organizmami. I w tym aspekcie lewactwo pozwala sobie na fantazje.

Jednak organizmy jednego gatunku powstrzymują się przed zjadaniem innych osobników swego gatunku, z nielicznymi wyjątkami jak modliszka.

W toku ewolucji pojawił się też gatunek ludzki, który osiągnął poziom świadomości pozwalający zrozumieć mechanizmy ewolucji, wskazujący,  że życia nie tworzymy, a więc nie możemy go niszczyć, poza sferą pożywienia oczywiście. Zycie możemy wyłącznie przekazać, więc decyzje co do zakończenia życia muszą znajdować się poza zasięgiem ludzkiej samowolki.

Nie zjadamy osobników własnego gatunku ani ich nie niszczymy, bo byłby to kanibalizm.

Okazuje się jednak, że lewactwo uważa inaczej i w związku z czym musimy, w trosce o przetrwanie cywilizacji, opracować strategię eliminacji lewactwa ze sfery publicznej.

Sytuacja, gdy obiekt ewolucji próbuje kombinować i majstrować przy mechanizmach ewolucji i życia jest nie do przyjęcia, a uroszczenia wielkościowe i zadufanie lewactwa trzeba sprowadzić na ziemię.

Śledzenie  lewackich "argumentów" na forum jeży włosy na głowie i na całym ciele.

Lubię to! Skomentuj107 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo