55 obserwujących
5339 notek
1897k odsłon
  193   0

Pozatraktatowe harce Komisji Europejskiej

https://niezalezna.pl/410057-jourov-aacute-reynders-gentiloni-hellip-ekspert-prawa-miedzynarodowego-ke-uruchamia-swoich-harcownik-oacute-w

Stosując nieformalne i bezprawne  naciski KE uruchamia harcowników, których zadaniem jest straszyć Polaków odmową przydzielenia  środków finansowych, w której to kwestii nie ma mocy decyzyjnej. Stosuje więc włoski strajk w kwestii oceny Polskiego Ładu, żeby zmusić rząd do uległości i zaakceptowania formuły bezprawnych nacisków jako zasady unijnej polityki, a przy okazji żeby pobudzić totalopozycję do mieszania w polskiej opinii publicznej.

https://wpolityce.pl/swiat/565268-ke-potwierdza-wladze-beda-musialy-tlumaczyc-sie-ws-lgbt

Na mieszanie się Unii w nasze wewnętrzne sprawy jest prosta reakcja i prosty komunikat do powtarzania dla unijnych biurokratów: Nie ma takiego numeru, Nie ma takiego numeru. Nie ma ... There's no such number. I już.

No tak, ale poprzestać na takich argumentach nie możemy. Polskie społeczeństwo podjęło kiedyś decyzję o akcesji do Unii i nadal pozostaje euroentuzjastyczne i trudno się dziwić zygzakom rządu w stosunku do presji ze strony Komisji Europejskiej. Społeczeństwo musi więc dać wyraźny znak, że albo godzi się na utratę suwerenności albo daje mandat rządowi do bardziej stanowczej akcji. Trzeba się szybko decydować.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka