57 obserwujących
5804 notki
2016k odsłon
  238   1

A nie mówiłem ?

A nie mówiłem ?

Parę dni temu napisalem o zamiarze wprowadzenie zinstytucjonalizowanej pedofilii przez lewicowych polityków w Hiszpanii, a tu patrzcie, poznaniacy nie są gorsi. Zajęcia w liceum prowdzi zboczeniec.

https://niezalezna.pl/459729-smiszek-poprowadzil-lekcje-w-liceum-w-sieci-zawrzalo-hipokryzja-pelna-para-kto-na-to-pozwolil

W kolejnych lekcjach, gdy mowa będzie o prawie, wziąć udział będzie mógł znany recydywista, gdy mowa bedzie o II WŚ poprowadzą lekcje Grabowski z Engelking, a gdy będzie mowa o walce o wolność, ktoś z byłych bojowników Czerwonych Brygad lub Red Army Fraction. Mógłby też pojawić się Jerzy Urban, ale ten akurat zmarł.

Dewiacje w bajkach dla dzieci.

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-para-lesbijek-w-swince-peppie-media-o-przelomie-internauci-p,nId,6270421

Politpoprawność i świrowanie.

I czy posłalibyście dzieci do takiego przedszkola ?

Proszę sobie obejrzeć zdjęcie tych kretynów, którzy biorą udział w tej hucpie. Móżgi kompletnie przemacerowane. Czy i wy zgodzilibyście się by tak potraktowano wasze maluchy, poddając je takiej toksycznej edukacji ?

https://niezalezna.pl/451627-uczyl-3-latkow-ze-jest-100-roznych-plci-dzialacz-drag-queen-potrzebowal-eskorty-policji

Dobrze się państwo zastanówcie na swoimi politycznymi decyzjami.

Żeby wspomóc proces zastanawiania się, to zacytuję fragment wypowiedzi Majki Jeżowskiej, przerażonej stanem umysłów  w tym "zagłębiu koscielno-zaściankowym" za jakie uważą Nowy Sącz skąd pochodzi, na Campusie Trzaskowskiego:

"Tak naprawdę powinniśmy jeździć po przedszkolach i żłobkach i wtłaczać tym dzieciakom pozytywne myślenie i postrzeganie świata, przez pryzmat tej inności, którą reprezentuje."

Czy mają państwo jeszcze jakieś złudzenia co do tych ludzi ?

Hulaj dusza, piekła nie ma.

No to na zakończenie przytoczę kawałek doskonałego tekstu, by ostrzec tych popaprańców czym to się może skończyć :

Przeglądając prasę natrafiłem na tytuł, na widok którego parsknąłem śmiechem: "Freedom w pegerze". Doskonała metafora oddająca stan obecnego upadku Zachodu, ukazująca w czym tak naprawdę uczestniczymy nawet sobie z tego nie zdając sprawy.I jak zajrzałem do tekstu, przestało mi być do śmiechu. Zacytuję fragment, bo tekst jest znakomity. Felietonisów to mamy po stronie konserwtywnej multum i to nie byle jakich.

" Droga i dom. Dwie filozofie życia. Kolejne pokolenie ludzi drogi, które wywarło przemożny wpływ na naszą rzeczywistość, wyrosło w zamożnych domach lat 50. Zbuntowało się przeciwko ładowi, wyczuwając fałsz kryjący się pod powierzchnią wypielęgnowanych przydomowych trawników. Ale to, do czego doprowadzili jego prorocy, okazało się o wiele bardziej toksyczne. "Urodzony, aby być dzikim". Tak tłumaczyli brak odpowiedzialności. I nad rewolucją, tak jak nad duńską hipisowską  wolną republiką nazwaną Christiania, po paru latach władzę przejęli dilerzy ciężkich narkotyków. W latach 80. byłem świadkiem podobnej klęski pacyfizmu w squacie w Krakowie. Seks bez ograniczeń wszystkich mieszkających w wolnej komunie po kilku miesiącach przekształcił się w wolność do gwałcenia każdej dziewczyny przez miejscowych cwaniaczków , a potem meneli. Chłopcy nie bronili kobiet. Tak samo dziś lewicowa celebrytka Maja S. apelująca, by szanować chłopaków, którzy odmawiają obrony ojczyzny, nie jest świadoma, iż ozbnacza to przyzwolenie na gwałcenie polskich kobiet przez ewentualnych najeźdźców. Wybór filozofii drogi prowadzi nie ku wolności, lecz do niewoli słabych i eksterminacji najsłabszych. "

Niekumatym przypomnę - przestrzeń społeczna ma swoje wymogi i wymiary ją konstytuujące muszą być precyzyjnie regulowane i zbalansowane.

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale