zetjot zetjot
378
BLOG

Spełnione marzenia idioty

zetjot zetjot Polityka Obserwuj notkę 11

Bezpiecznie w Polsce już było. Było za rządów PIS.

Czyli wbrew znanej sentencji "żeby było tak jak było", zwolennicy tej sentencji będą mocno rozczarowani, bo jasne jest, że tak bezpiecznie jak było, było za PIS, już nie będzie. Czy to ta pierwsza z plag, które zafundowały nam nieroztropne Julki z Jagodna i Wilanowa? Jakie będą kolejne ?

https://tvrepublika.pl/Czarnek-Bezpiecznie-w-Polsce-juz-bylo-Dopoki-rzadzi-Tusk-bezpiecznie-nie-bedzie-wideo,155325.html

Teraz piłeczka jest po stronie społecznej. Musicie wziąć sprawę we własne ręce, bo nikt inny za was tego nie zrobi. Chcecie żyć, brońcie życia.

Taniej też już było i zdaje się, że część rodaków zaczyna kumulację tych nieszczęść dostrzegać. Najwyraźniej dotrzegli to rolnicy.

To co wyżej napisałem parę miesięcy temu, odstawiłem do zamrażarki, bo wydawało się wstępnie oczywiste i mało odkrywcze, więc  w oczekiwaniu na większą ilość dowodów odczekałem czas jakiś. Po pół roku rządów sprawdza się to, co się sprawdzić musiało. Drogi Przywódca orków zapowiadał, że Polska będzie beneficjentem i stało się , jest beneficjentem. Benefity, dzięki zgodnej współpracy z zachodnim sąsiadem mnożą się i mnożą. Przy granicy zachodniej, jak i wschodniej, a organizacje politidiotów, zgodnie z modelem przejętym z południa Europy, te benefity jeszcze wspomagają.

Może czas na budowę zapory przy zachodniej granicy, bo tam ruch podobno największy ?

https://wpolityce.pl/kraj/695547-szokujace-ustalenia-niemcy-przerzucaja-do-polski-migrantow

https://wpolityce.pl/kraj/695567-nielegalni-migranci-w-czerlonce-radniludzie-boja-sie-wyjsc

https://wpolityce.pl/polityka/695561-dzialaczka-pis-napadnieta-przez-obcokrajowcow-uwazajcie

A te wszystkie beneficja zawdzięczamy mieszkańcom osiedli Jagodno i Wilanów i ich Drogiemu Przywódcy.

Odnoszę wrażenie, jakby jakaś zła wróżka celowo, złośliwie i zazdroszcząc im dotychczasowego najspokojniejszego w skali nie tylko Europy lecz i świata, bytowania, rzuciła zły czar na populację między Odrą a Bugiem. Tak żeby tu było prawdziwie po europejsku, a nawet i światowo.

No to macie - po europejsku i światowo. To się nazywa spełnić marzenie idioty.


zetjot
O mnie zetjot

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka