Stanowski zrobił coś, co zdarza się rzadko w przestrzeni publicznej: przypomniał zasadę, o której w kręgach ośmiogwiazdkowców zapomniano, o zasadzie, że pewnych rzeczy robić nie wypada i już.
Czy oglądaliście wystąpienie Stanowskiego na temat owej sławnej pizzy, w którym mówił o tym, co wypada, a co nie wypada?
Jak ktoś nie oglądał to podaję krótki skrót tu:
https://wpolityce.pl/polityka/762586-pizza-za-25-tys-zl-urzedniczka-kas-pisze-do-stanowskiego


Komentarze
Pokaż komentarze (1)