43 obserwujących
4680 notek
1671k odsłon
424 odsłony

Wystąpienie Kaczyńskiego i obłęd lemingów

Wykop Skomentuj4

Zaglądając na moją pocztę na portalu interia znalazłem artykuł na temat wystąpienia Kaczyńskiego na temat roli państwa, z którym się zgadzam co do joty, po czym wdałem się, po raz pierwszy w życiu, w dyskusję z lemingami, które opanowały tam forum, choć to zajęcie bezsensowne.


Jestem w stanie pojąć niezdolność lemingów prowadzących hejterską wojnę z kaczyzmem na takim portalu jak interia.pl, ale żeby w salonie24 głosić takie herezje ? Przecież wiadomo, że w świecie cywilizowanym nic nie może funkcjonować bez państwa, bo to instytucja państwa gwarantuje formułowanie prawa zabezpieczającego umowy i bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne oraz istnienie wszelkich innych instytucji.


A tu proszę popatrzeć – znalazł się yntelygent kwestionujący abecadło.


http://kuba.rozpruwacz.salon24.pl/753759,najpierw-panstwo-pozniej-wlasnosc


Wiecie na czym polega różnica między Polską A a Polską B ?

Polska A Polsce B każe się całować w de.

I to widać w rozmaitych komentarzach.


Dlatego zdecydowałem się opublikować parę komentarzy z interii na innych portalach.

Niech się cała Polska dowie jacy yntelygentni komentatorzy buszują na Interii.


Otóż interia podaje sprawozdanie z wypowiedzi Kaczyńskiego, bardzo merytorycznej i nie pozostawiającej wątpliwości co do natury procesów społeczno-politycznych.


http://fakty.interia.pl/polska/news-kaczynski-najpierw-panstwo-potem-wlasnosc-i-rynek,nId,2347896


Można się nieźle rozerwać czytając komentarze pokazujące co niektórzy internauci z tego zrozumieli.


“~Krzysztof- 1 godz. 34 min temu

Państwo jest dla obywateli!!! Istnienie państwa dla państwa jest bez sensu. A mnie się wydaje, że w tym wszystkim zapomina pan o ludziach. Władza jest służbą nie celem. A pan robi dokładnie odwrotnie ... Panie Kaczyński - jest pan bardzo złym człowiekiem!!! Pan tych swoich biednych wyborców z torbami puści ...”


“~PG- Dzisiaj (13:26)

Panie Kaczyński, panu się wszystko pomyliło, pan żyje w jakimś urojonym świecie.1. państwo nie będzie istnieć bez obywateli, pan systematycznie pomija tych dla których mają działać struktury państwa. To tak jakby firma zapomniała że ma klientów. 2. żeby zarządzać państwem trzeba mieć wiedzę i doświadczenie - pan tej wiedzy nie ma, patrz punkt nr 1. każdy kto prowadził firmę wie kto jest dla niej ważny, taki ktoś nigdy nie zgubi w tworzeniu strategii klienta. 3. żeby zarządzać państwem trzeba... ROZWIŃ”


Typowo hejterskich komentarzy nie będę przytaczał. Czy głupota i najzwyklejsza wścieklizna dadzą się wyleczyć ? To wygląda po prostu na opętanie demoniczne.

KOMENTARZE


Drodzy Panowie, w cywilizacji występują instytucje, które, z jednej strony chronią prawa jednostki, a z drugiej, stanowią pamięć zewnętrzną, zapewniającą kontynuację społecznej aktywności. Państwo jest też taką instytucją gwarantującą cywilizacyjny byt obywatelom. No, ale jeżeli ktoś chce, to może pozbyć się państwa i powrócić na drzewo.Niech spróbuje. 

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka