21 obserwujących
1204 notki
885k odsłon
  133   0

Poważne państwa mają na swoim terytorium broń atomową

Część polityków SPD rozpoczęła dyskusję nad obecnością amerykańskiej broni atomowej na ich terytorium. Lewica chce jej usunięcia ponieważ każdy atom jest jej wrogiem, elektrownie atomowe już udało im się przeznaczyć do eliminacji. Rządowy koalicjant SPD jest przeciwny dyskusji nad usuwaniem amerykańskiej broni atomowej. Ambasador USA w Polsce z okazji tej dyskusji zaproponowała przeniesienie tej broni do Polski która rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec NATO.  Natychmiast odpowiedział jej ambasador Niemiec odpisał jej że Niemcy dotrzymują zobowiązań wobec NATO i takie spekulacje są bezcelowe. 

Widać tu hipokryzję w tej niemieckim wstręcie do atomu. Czym ona jest spowodowana, ktoś może zapytać?                                           Powód jest prozaiczny. Nie ma nic wspólnego z pacyfizmem, ratowaniem ziemi itp. Niemcy wiedzą że jeśli amerykanie musieliby przenieść broń atomowa to oczywistym wyborem będzie Polska. Jak w ich mediach można przeczytać zmieni do układ sił na kontynencie, spowoduje znaczny wzrost znaczenia Polski. Tu mamy prawdziwy powód bólu d.py Berlina. Znów ktoś może zapytać dlaczego ich to boli?

Broń atomową na swoim terenie pozwala się trzymać tylko państwom poważnym. Dlatego kiedyś zabrano ją Ukrainie. Taka broń na naszym terytorium to kolejny cios w Berlin i Moskwę które cały czas roszczą sobie prawo do decydowania co to możemy robić na SWOIM TERYTORIUM. Rosja która sama umieszcza taka broń przy naszej granicy, oraz Niemcy którzy teraz ja maja na swoim terytorium chcą za nas decydować w tej sprawie. 

Polska jasno iw wyraźnie powinna powiedzieć jako najważniejszy sojusznik USA w Europie oraz sprawdzony członek NATO jesteśmy gotowi pojawienie się na naszym terytorium broni atomowej. Rosja musi się pogodzić z tym że nie ma nic do decydowania na terenie niepodległej Polski w ŻADNEJ sprawie. W polityce należy korzystać z szans. Teraz jest szansa na kolejny awans w hierarchii państw.                                                                                                                                                                                                  Nie bójmy się być poważnym państwem. Nie bójmy się reakcji Berlina czy Moskwy. 

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka