życie społeczne
Obserwuję świat i chciałbym by był lepszy.
1 obserwujący
147 notek
54k odsłony
66 odsłon

Kup Pan mundur

Wykop Skomentuj

Kilku idiotów zorganizowało imprezę, na której kilka czy kilkanaście osób świętowało urodziny Adolfa Hitlera. Na tej samej imprezie wznoszono hasła narodowe a ogólny wydźwięk był taki, że uczestnikami spotkania byli Polscy narodowcy.

Całkowity bezsens, pomylenie pojęć i poplątanie idei oraz brak jakiejkolwiek logiki.

Bo przecież jak ludzie, którzy chcą siebie nazywać polskimi patriotami, mówiący o wielkiej Polsce mogą darzyć estymą człowieka, który Polskę chciał zniszczyć a Polaków traktował jak podludzi.

Nie należało, więc by się sprawą przejmować, gdy by nie reportaż w TVN24, którego dziennikarz wydarzenie filmował i materiał po wielu miesiącach wyemitował na antenie telewizyjnej. Przypomnijmy, że urodziny Adolfa świętowano pod koniec kwietnia lub na początku maja a materiał ukazał się dopiero w styczniu.Pojawia się pytanie, dlaczego dopiero teraz wyemitowano program?

Zresztą wydarzenie było całkowicie prywatne i tego rodzaju zabawy jeszcze można w tym kraju urządzać.

Jak podaje też wielu dziennikarzy zwłaszcza prawicowych nie ściga się tych, którzy propagują lewicowe symbole typu sierp i młot tylko tych, którzy obnoszą się ze swastyką.

Wpisałem sobie w Internet hasło, że chcę kupić mundur niemiecki z lat 1933-1945. Ofert w bród. Ceny średnio w granicach kilkuset złotych do kupienia na Allegro bez najmniejszych problemów.

Sam pamiętam, że na warszawskim bazarku na Kole można było kupić szereg gadżetów z czasów Niemiec hitlerowskich. Nikomu to nigdy nie przeszkadzało i nikt nie nazywał tego propagowaniem nazizmu czy faszyzmu.

Jedni mogą nosić koszulkę z Hitlerem a inny z Che Guevarąa ja mogę uważać, że obaj są idiotami.

A z naszej trójki zamkną mnie, bo wyśmiewam niepełnosprawnych intelektualnie.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo